Siis ukkokulta tuli baarista kotiin aamuyöstä. Ei siinä siis mitään kummallista mutta.... Löysin eteisen lattialta sinisiä tabletteja läpipainopakkauksessa. Kaksi tablettia oli liuskasta otettu. Liuskan takana luki sildenafiili eli viagaraahan ne tabletit oli. Mitä tykkäisitte tilanteesta? Meillä normaali parisuhde ja seksiä yl. pari kertaa viikossa ja mielestäni kyseiselle lääkkeelle ei ole ollut tarvetta. Selityskin oli niin naurettava ettei kehtaa mainita.
Ukolla Viagaraa taskussa kun tuli baarista
9
312
Vastaukset
- kovakovaavasten
Jos sun kans miehelläs heppi nousee niin viagrat olis vaan sitten varmistuskeino että jöpöttää vieraassa(?) tilanteessa. Että kannattais nyt kuulustella kunnolla se häntäheikki.
- kamagraoraljelly
Aika selvä juttu, olen itse pitänyt rakastajia ja käyttänyt heidän kanssaan aina kamagraa, se lisää itsetuntoa varsinkin ihan uuden tuttavuuden kanssa ei jätä pulaan jännityksen tai alkoholista johtuvista syistä.
Toki voi olla että hän on vaan saanut niitä vaikka kaveriltaan ja ajatellut kokeilla.
Käyttäkää ne yhdessä ja nauttikaa sekä koittakaa puhua välinne kuntoonSamaa mieltä. Voihan se toki olla, että on käyttänyt ne sinunkin kanssa sinun tietämättä, mutta luultavasti "baarireissullaan".
- Nuppulasika
Jos samat housut muutenkin käytössä niin on voinut vaan jäädä taskuunkin. Naiset eivät osaa yleensä ottaa kunnolla asiaa jos mies tarvitsee viagraa ja on parempi olla luomatta toiselle riittämättömyyden tunnetta tai ajateltavaa asiasta...
- Rehehehellinen
Mikäs kumma siinä. Käyttääkö muita lääkkeitä? Minäkin käytän ko. lääketttä muiden lisäksi mutta en petä silti avovaimoani.
- fsdaavid
Meikäläiselle noita joskus viihteellä ollessa noita koittiin myydä. Ehkä äijälleski koitettii ja sai jonku "hyvän idean" ostaa.
- 54stuA
No, omalla nimellänsä siihen reseptiä näytti olevan. Lääkäri oli kuulemma käskenyt syödä kuureina vaivaan jota ei enää osannut selittää. Muitakin lääkkeitä ukolla on perussairauteensa. Mulla nyt vain on semmoinen käsitys että Viagara tabut napataan noin tunti ennen aiottua aktia eikä kuureina. Korjatkaa jos olen väärässä.
- hujng
Kun näitä kirjoituksien luen, tulee väkisinkin mieleen sanoa ukolle että senkun käyt vieraissa, mutta muista että tautejakin liikkuu noissa piireissä paljon ja tänne et niitä tuo. On vapaus mennä, tiedä sitten menisikö.
Jos kukaan ei vielä ymmärrä taitaa se miehen elämä monella olla se heppi.
Naisena en voi tietää, miten paljon se miehelle merkitsee ja miten vaivaa, mutta kyllä se näyttää olevan tärkeämpi kuin ruoka välillä.
Vaikeampaa on ymmärtää naisten muuttuminen samaan suuntaan, että vain seksi on jotain elämässä, monet erot ovat jo niitä, että nainen hakee seksiä aina vain lisää.
Karkeinta on huomata, että naisilla lapsetkin unohtuu tässä melskeessä. Se on totta vaikka eivät myönnä, odottavat pienten lastenkin tekevän omat ruokansa, jäävän yksin kotiin kun naisen menojalka vipattaa. En tätä kirjoittaisi, jollen olisi omakohtaisesti nähnyt näin tehtävän.
Suorastaan kauheaksi menee ihmisten elämän arvot. Mistä syystä näin teette kertokaa. Eronnut ihminen mitä ajattelit lähtiessäsi edes hetkeksi jättäen alle kouluikäisen yksin kotiin odottamaan ja aika vierähtikin moneksi tunniksi.
Jälkeenpäin selveni, että olit ns. "päiväkahvilla". - Anonyymi
Mitäs tuo viagara haittaa, ei mitään. Eri asia jos olis ollu viagraa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."502202Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille
Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.1972029- 1161382
En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin711170- 96982
Olet kiva ihminen
En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli73929Auta mua mies
Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.78889Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma
Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki47868Ja tääkin vielä...
Kukakohan on valittanut, Salmiko itse? https://www.viiskunta.fi/rehtori-valittiin-ahtarissa-ilman-hakumenettelya-o/1347933845- 61746