Kun näitä kirjoituksia lukee niin tulee sellainen tunne, että joku tehtailee näitä juttuja. Joku kirjoittaa tänne uuden jutun toisensa perään (keksii aiheen) ja aina siinä haukutaan anoppia. Anoppi on juoppo, hurskastelija, roikkuu pojassa, ei osaa käyttäytyä ja on muutenkin kamala. Sinä joka tehtailet näitä juttuja hae apua. Sillä sinulla on selvästi jokin henkinen ongelma. Kun näitä kirjoituksia lukee niin huomaa ihan selvästi yhtäläisyydet tekstimuodossa jolla kirjottaa.
Olisi hyvä kun sivunpitäjät tekisi sellasen palstan johon voisi kirjottaa jotain positiivista eikä aina vain haukkuja. Mutta jos tänne kirjottaa jostakin positiivista niin tää "ammattikirjottaja " heti aloittaa täällä haukkumisen.
Mikä teitä vaivaa???
4
153
Vastaukset
- Oksettavaaseuraa
Ihmisiä vaivaa monet erilaiset psyykkiset ongelmat jotka ilmenevät täällä hyvin selvästi.
Kaikki saa sanoa mielipiteensä miten haluaa .
Kyllä täällä jonkinlainen suodatin on, mutta aika paskaa tänne saa oksentaa ! - kiljusieppo
Itsellä oli hyveellinen ja hieno anoppi! Tosin ikinä häntä tavannut, kerran skypessä näin...
- rauhaaRakastava
Täällä suomi24 palstoilla on ihmisiä, jotka tehtailee näitä juttuja. Aloituksien tarkoitus on herättää ihmisissä riitaa ja negatiivisia tunteita. Olen havainnut tämän ilmiön muun muassa näillä palstoilla, joissa käsitellään ihmissuhteita.
- kirvesmiehenmuija
Kerrankin joku kirjottaa asiaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1767455
- 114538
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka523710Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1043076Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv952732Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t62348Uusnatsien ilkivalta Joensuussa jatkuu.
Saavat mellastaa persujen suojissa miten haluavat. Särkevät ja tuhoavat toisten omaisuutta, tähän on johtanut persujen m121588- 441475
Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos631290Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli4161254