Judas Priestin lipunmyynti

Ei näyttäisi olevan hirveä suksee. Vielä runsaasti tilaa klo 9:23 :)
91260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä vaan oli yllättävän kova suksee! Kenttäliput menivät todella nopeasti. Onneksi sain omani! JIHUU!!!

Äänestä
  • Vielä saa kentällekin. Niitä on vapautunut!

    Äänestä

  • joopas kirjoitti:

    Vielä saa kentällekin. Niitä on vapautunut!

    Itte olin 9.15 tiskill ja kenttäpaikat oli menny. No, istumapaikkakin kelpaa.

    METAL GODS!!!

    Äänestä

Ei taida enää purra Priestit,aika onnetonhan se bändi oli jo aikoinaankin olis vaan lopettanut ajoissa sama pätee moneen muuhunkin tuon ajan hevi Bändiin , nää kaikki Mötleyt, Waspit,Kissit,Whitesnaket,ym,ym tunkee tänne Suomeen kun täällä on niin tyhmää porukkaa joihin uppoaa kaikki vanha paska. Hyi hitto

Äänestä
  • Vedä pipo syvemmälle ja housut kinttuun teinix!

    Äänestä

  • Joo, jos sä sanot pari bändiä, mistä sä diggaat, niin mä haukun ne paskaksi. Sitte mä voisin sanoo pari, josta mä diggaan ja sä voisit haukkua ne paskaksi. No, sitten sä voisit vaikka sanoo pari bändiä lisää, josta sä diggaat ja mä voisin haukkua ne paskaksi ja sitten vuorostaan sä voisit sanoo pari bändiä, tai vaikka sata ja mä voisin haukkua ne paskaksi ja siinähän se nuoruus sitte lepposasti meneekin. Tasa-arvoista vuoropeliä. Ja homma etenee.

    Äänestä

  • Taas löyty yks suomi-räppäri vinkumaan, noista pitäs piestä paskat ulos...

    Ps. nosta housus, ne tippuu kohta.

    Äänestä

  • Näkyy nuo muuallakin olevan tyhmiä ku maailmankiertueita pystyvät tekemään. Toisekseen Priest oli ja on vitun kova. Sinä nyt et teininä ymmärrä mutta on mukava nähdä vanhoja nuoruuden suosikki bändejä vielä tänä päivänä keikalla. Sinun lökäpöksy trendipelles kaatuu selälleen kun vanhat sedät näyttää miten rokataan.

    Äänestä

  • heavy ja rocki on parasta musaa sä varmaan kuuntelet räppiä joka on ihan paskaa sitä ei voi sanoo edes musiikiksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meltdown kirjoitti:

Ei näyttäisi olevan hirveä suksee. Vielä runsaasti tilaa klo 9:23 :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu