Viikonloppu

Aiotteko panna naisia viikonloppuna?
10<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

en aio pysyn kotona runkkailemassa.

Äänestä

Aika hankalaahan se on, kun naiset eivät päästä kilttejä ja kunnollisia miehiä päälleen ähkimään.

Äänestä

Pääsen tänään melko varmasti naisen päälle ähkimään

Äänestä

Kyllä varmasti jossain vaiheessa. Tänään ajattelin käydä viihteellä ihan miesporukassa, mutta voi olla että aamuyöstä päätyy sen naisen luokse. Jos ei tänään, niin sitten huomenna tai sunnuntaina.

Äänestä

Aion panna naisia viikonloppuna.

Äänestä

En nyt enkä minään muunakaan elämäni viikonloppuna.

Äänestä

Pillun saaminen vaatii vaivaa, aikaa ja rahaa ja silti voi tulla vesiperä.

Taidan tänä viikonloppuna panna jotain uteliasta teinipoikaa perseeseen. Niitä saa ainakin helposti chatista.

Äänestä
  • Olet sairas!

    Äänestä

Parempi kysymys olisi, aikooko nainen panna minua viikonloppuna. =)

Äänestä

Viihteelle kohta saamaan pakkeja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kylmä-kesä kirjoitti:

Aiotteko panna naisia viikonloppuna?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu