GOFATGO APUA KAIVATAAN!!

minustaontullutpullukka

Neljäs viikko gofatgo-dieettiä menossa ja tuntuu että maha pömpöttää enemmän kuin ikinä. Ruokavaliosta en ole poikennut kertaakaan ja liikuntaa (juoksu, pyöräily, kuntosali) 5-6krt viikossa. Mikä v tässä mättää!?!? Ystävät ja perhe hokee että itse ei huomaa mitään ja tottahan se on että tulee peiliä tuijotettua liian usein. Maanantaisin käyn vaa'alla, kaksi viimeistä viikkoa pysynyt samassa eli -3kg. Senttimitat otin aloittaessa mutta niitä en ole vielä verrannut. Pituutta siis 165cm ja paino 65kg tällä hetkellä.

7

108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Törkeäärahastusta
      • kateellinenpuskaretari

        Pitää olla aikamoinen puusilmä, jos linkkaa noin räikeästi muunnellun kuvan tueksi omalle paskanjauhannalleen.


      • puusilmäolioikeassa
        kateellinenpuskaretari kirjoitti:

        Pitää olla aikamoinen puusilmä, jos linkkaa noin räikeästi muunnellun kuvan tueksi omalle paskanjauhannalleen.

        Googleta itse Mentulan maha jos et usko.
        Onko tuokin kuva sinusta muunneltu?
        http://s8.postimg.org/t1ngkwwc5/maha.jpg


      • Ammattilaisuuskaukana

      • rahatpoisvaan
        Ammattilaisuuskaukana kirjoitti:

        Huh huh miten tuo on mahdollista?

        Ei taida sitä ammattitaitoa löytyäkään.


      • Sampo84
        Ammattilaisuuskaukana kirjoitti:

        Huh huh miten tuo on mahdollista?

        Mentula on kehonrakentaja, eikä missään höyhensarjassa, ja syö varmaan parissa kolmessa päivässä sen mitä moni syö viikossa, joten ei mua ainakaan yllätä jos reppukin siinä vähän kasvaa. Rasvaa kun ei kehossa juuri ole ja lihakset kunnossa, niin ei tuota mahan piilottaminenkaan vaikeuksia.


      • sellaistaasiantuntemusta
        Ammattilaisuuskaukana kirjoitti:

        Huh huh miten tuo on mahdollista?

        Synteettinen kasvuhormoni insuliini aiheuttaa kehonrakentajilla tuon mahan kasvun kun sisäelimet alkavat turpoamaan ja kasvamaan niiden myrkkyjen ansiosta.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purra: työttömät tulee velvoittaa töihin

      Purra panisi työttömät tulevaisuudessa työskentelemään sosiaaliturvan saamiseksi, koska työllisyysaste ei muuten näytä l
      Maailman menoa
      389
      2772
    2. Alle 15 oli

      Arvasi että lapsi asialla hallin palossa. Surullista. Mutta jos osaa/kykenee käyttää tulentekovehkeitä niin pitää osata
      Vimpeli
      76
      2209
    3. Mikä on kaivattusi ihanin ja ärsyttävin piirre?

      Ja onko hän mies, nainen ja muun sukupuolinen? Mies. Huomaavaisuus. Kiireisyys. Joskus voi rentoutuakin.
      Ikävä
      112
      1755
    4. Milloin tapasit kaivattusi

      ensimmäistä kertaa? 💸
      Ikävä
      77
      1472
    5. Heh, persut = vassarit = 10,0 %

      Minja tuli nyt jo Riikan rinnalle, sitten alkaa tekemään kaulaa. Molemmilta kympin arvoinen suoritus! https://www.hs.f
      Maailman menoa
      186
      1465
    6. Onko kaivattusi yllättänyt sinut?

      Piditkö häntä toisenlaisena ihmisenä?
      Ikävä
      109
      1435
    7. Mitä on eilen sattunut?

      Mitästä oli eilen illalla kylällä sattunut?
      Suomussalmi
      27
      1427
    8. Näin Ellen Jokikunnaksen Ralph-poikaa suojellaan julkisuudelta - Katso tuoreet kuvat Italiasta!

      Ellen Jokikunnas ja Jari Rask ovat Ralph-poikansa kanssa kakkoskodissa Italiassa. Mukana on myös Unelmia Italiassa -kuva
      Suomalaiset julkkikset
      19
      1303
    9. Oletko mokannut

      Kaivattusi suhteen koskaan?
      Ikävä
      80
      1287
    10. Paula Koivuniemi täyttää tänään 78 vuotta! Sydämelliset onnittelut!

      Paula Koivuniemi, tuo suomalaisen iskelmän ikoninen artisti, täyttää tänään 78 vuotta. Muutaman vuoden estradeilta pois
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1226
    Aihe