Fest Afrika

http://festafrika.net
Kuumat meiningit tulossa ja Tampereen naiset ovat jo kiimasta sekaisin! Tämä on sitten tapahtuma jossa miesten tummasta ihonväristä tulee plussaa ja valkoisten naisten haarat aukenee.

Yhteistyössä: Tampereen Vihreät
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

hei sairas, hakeudu jo hoitoon sika!

Äänestä

Ensisijaisesti kuitenkin rumille ja/tai lihaville naisille tarkoitettu tilaisuus.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


old_profile_92496 kirjoitti:

http://festafrika.net
Kuumat meiningit tulossa ja Tampereen naiset ovat jo kiimasta sekaisin! Tämä on sitten tapahtuma jossa miesten tummasta ihonväristä tulee plussaa ja valkoisten naisten haarat aukenee.

Yhteistyössä: Tampereen Vihreät

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu