En löydä mistään

Korvakoruni (vasen) on yön aikana irronnut ja sen takia olenkin tässä jo hereillä, kun havahduin että se on irti, eikä löydy mistään, joten missä se voisi olla?
4229
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Löytyi!

Äänestä
  • nyt jäi kaikkia vaivaamaan...mistä se löytyi

    Äänestä

Joko palliesi välistä tai homokaverisi suusta?

Äänestä

Olin etsinyt joka paikan varmaan 5 kertaa...olin varma ettei löydy enää koskaan, kunnes löysin sen yhtäkkiä peittoni päältä ( olin senkin katsonut kunnolla monta kertaa) kun koirani tutki että mikä tämä tässä on... Koirani ei ole voinut ottaa sitä suuhun kun nukun ovi kiinni siitä olen varma :D jännä juttu oli kyllä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korvakorunimissä kirjoitti:

Korvakoruni (vasen) on yön aikana irronnut ja sen takia olenkin tässä jo hereillä, kun havahduin että se on irti, eikä löydy mistään, joten missä se voisi olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu