Miksi te ätmit ette seurustele ätnien kanssa? Mikä mättää?
Tällaisia tasoisianne naisia on paljon jotka rakkauttanne kaipaavat ja haluaisivat rakastaa?
Miksi teillä ei ole naista
19
<50
Vastaukset
- Äädäni1111
Ei ätmi pysty koska eihän sellainen ruma nainen ei ole kyrpää seisottavan näköinen!!!!
Ja rakkautta taas ei ole olemassakaan. Tiedä sinäkin se saatana!!!! Naisten hypergamian takia.
Kyllä ätmikin vanhemman, vaatimattomamman näköisen, lihavan ja moniongelmaisen yksihuotajan saisi. Ai niin, mutta silloinhan nainen sortuisi jopa ätmin kohdalla hypergamiiaan. Taidan kuolla nauruun! ;-)
- olen.ätmi.en.huono
Ratikkakuski kirjoitti:
Kyllä ätmikin vanhemman, vaatimattomamman näköisen, lihavan ja moniongelmaisen yksihuotajan saisi. Ai niin, mutta silloinhan nainen sortuisi jopa ätmin kohdalla hypergamiiaan. Taidan kuolla nauruun! ;-)
Mutta kun pitäisi saada itsensä kanssa yhtä laadukas ja yhteensopiva.
- SiisTotaalinenÄtmi
Entäs jos ei kelpaa niille ätneillekään? Minä saan rukkasia susirumilta naisiltakin.
- mythbuster
Minä ainakin suhtautuisin hyvin positiivisesti jos itseni tasoinen nainen tulee tekemään tuttavuutta. Kun kukaan ei tee mitään, niin vastuuhan jää sitten täysin minulle. Ja kun vastuu jää minulle, niin haluan hyvityksen siitä parempitasoisen kumppanin muodossa.
- omantasoinenmies
Kyllä minulle kelpaisi oman tasoinen ätni, jos vain olisi luonteeltaan yhteensopiva?
Minä:
- 35v
- vajaat 175cm, normaalivartaloinen, en komea mutten varmaan rumakaan
- AMK, töissä mielestäni tavallisissa hommissa
- harrastan musiikkia, lukemista ja vähän liikuntaa
- huumorintajuinen, introvertti mutta pärjään sosiaalisissa tilanteissa kelvollisesti
- heikkoudet: kokematon, kiltti ja luotettava
Missä ne ätnit siis ovat?- epäsosiaalinenätni
Sinun pitäisi olla
- pidempi
- atleettisempi
- sosiaalisempi
- paremmin tienaava
- kokeneempi
- ätmioon
odottelen naisten aloitteita. Ei kiinnosta pistää iseään likoon. Voin mennä ihan normaaleja juttelemaan tutulle tai puolitutullekin naiselle, mutta miään en viisi kyllä ehdotella. En kehtaa tyrkyttää itseäni. Olisi mahtavaa, jos joku nainen tulisi ja ottaisi väkisin mukaansa, vaikka olisikin vähemmän kaunis...
- ytmi_ei_anna_ätnille
Myös ätnit jahtaavat ytmejä. Susirumat naiset jossakin amerikkalaisessa sarjassa pari vuotta sitten saivat kaikki naiset kuvittelemaan myös ätnien voivan saada aina ytmi.
Kyseessä oli tietenkin ätnien kirjoittama ja esittämä tv-sarja, joka oli suosittu koska ätnejä nyt vaan on ihan hemmetisti ja hanakoita ytmin perään.
Valitettavasti se ei tosielämässä mene niin.
Me ytmit emme ätniin haksahda juuri milloinkaan. Sanoppa muuta!
Mikäli se taso seksikumppaneiden määrän perusteella mitataan, niin mikäpäs siinä.
Minähän olen vartavasten hakenut täällä kokematonta naista, mut ongelmahan on naisissa, kun ovat vaisuja tekeen mitään liikkeitä lähestymiselle. Eihän ketään voi pakottaa. Kaikki näkee, et oon tullu vastaan ja tehnyt asian heille helpoks, mut kainous, ujous, vai mikä siellä on ongelma. Sitä minä en tiedä.- Kilttiatm
Emme kelpaa ätnille. Olen yrittänyt useasti ja saanut tylyt pakit. Ätnit ei edes halua puhua meille kunnollisille miehille.
- kgku
Mistä tiedät pakkien antaneiden olleen ätnejä?
Ovatko nyt ätnitkin huonoja naisia?
Yrititkö pöksyihin vai oikeasti tutustua naiseen?
Kunnollinen mies ilmaisee itsensä selkeästi ettei hae sänkyseuraa vaan on aidosti kiinnostunut naisesta ihmisenä.
Näin alkaa kunnollisella miehellä maine kulkea naisten keskuudessa ja ne fiksut naiset alkavat lähestyä.
Maltti on tässä valttia. - 1212
kgku kirjoitti:
Mistä tiedät pakkien antaneiden olleen ätnejä?
Ovatko nyt ätnitkin huonoja naisia?
Yrititkö pöksyihin vai oikeasti tutustua naiseen?
Kunnollinen mies ilmaisee itsensä selkeästi ettei hae sänkyseuraa vaan on aidosti kiinnostunut naisesta ihmisenä.
Näin alkaa kunnollisella miehellä maine kulkea naisten keskuudessa ja ne fiksut naiset alkavat lähestyä.
Maltti on tässä valttia.Maltti on valttia jos haluaa pysyä neitsyenä, kunnes 40 tienoilla päättää ostaa seksiä 20v opiskelijatytöiltä.
Ne fiksutkin naiset haluavat kemiaa, ja sitä ei ole jos mies ei ollenkaan yritä naisen pöksyihin.
- ätninkäinen
Pistäkääpä muutkin tulemaan niitä ätni kriteereitä.
Onko mitään mistä voisitte joustaa?- omantasoinenmies
No laitetaan sitten.
Voin joustaa esim. näistä:
- epäsymmetriset kasvot
- hauraat/lyhyet hiukset
- huono iho, kunhan ei johdu elintavoista
- pienet tai olemattomat tissit
- lyhyet jalat, paksut kädet
- vähäinen ylipaino
- lievä masennus tms, ujous, muut ongelmat kuten pelkotilat
- muut asiat, esim. tunnen naisen jonka jalka on amputoitu osittain. Tämä ei olisi este
Ei voi joustaa esim. näistä:
- ei ollenkaan naisellisia muotoja (sorry)
- merkittävä ylipaino (kertoo elintavoista)
- tyhmä, huumorintajuton, WT, tasapainoton, tms
- paljon irtosuhteita tai fuckbuddy (kertoo luonteesta ja mieltymyksistä, ei kiitos)
- lapsia, ei toisten lasten elättäjäksi kiitos
- ckhb
Olenko mä WT- lutka?
-eronnut vuosia sitten eli ex- yh
-ei seksiä vuosiin
- täysi- ikäiset lapset Enpä ole huomannut että ätnit näyttäisivät vihreää valoa lähestymiselle, tai olisivat itse aktiivisia lähestymään, yhtään enempään kuin kotnit tai ytnit.
- 402
Kukaan nainen ei ole ikinä huolinut minua. Revi siitä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu126911Rakastan sinua
Enkä halua enkä aio sinua satuttaa. Satuttaisin samalla itseäni. Olet ihana mies ja olen pahoillani kuinka sinua kohteli36836Kun viimeksi tapasit kaivattusi
Kasvokkain ( ei netti, varmuudeksi vielä tarkennan), jännittikö? Jos, miten se ilmeni? Huomasitko jännittikö kaivattuasi47819Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva143704Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus50701- 54701
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e29665Leppäskän tarratoimikunta kävi Suviseuroussa haastamassa riitaa!
Voiko enää törkeämmin häiritä uskovien juhlia? https://www.kirkkojakaupunki.fi/-/tarratoimikunnan-aktivistit-kokivat-sy186649Ootko sä oikeasti sinkku?
Kun oot aina yksin tuol kylil, kyl mä susta naisen ottasin jos saisin luvan😳😘🔥42646Mitä Raamattu opettaa samaa sukupuolta olevien avioliitosta 4.0
Edelliset kolme ketjua tuli täyteen joten jatketaan keskustelua. Raamattu opettaa johdonmukaisesti, että homoseksuaali136645