Mikähän logiikka tällä keskustelupalstalla oikein on? Harvoin edes näkee viestejä poistetun ja eilen on kuitenkin pitänyt poistaa hyvä ätmi-ketju, missä tiivistetysti käsiteltiin kymmenien ketjujen asiaa.
Ymmärrän jos joku ätmikäismoderaattori siitä hieman suuttua tussahti, mutta ei kai se nyt ole syy poistaa koko ketjua? Vai kuuluuko palstan omistavan mediajätin intresseihin levittää vihaa ja ymmärtämättömyyttä? Outoa on joka tapauksessa.
No mutta ölinä ja mölinä alkaa olla omalta kohdalta tässä, asia lienee tullut selväksi. Onnea itse kullekkin pariutumispuuhiin!
Onpas paska palsta
Edwardo_polttohautaus
2
<50
Vastaukset
Mihin ketjuun viittaat?
Samaa ihmettelen. Minultakin oli yksi viesti poistettu ja lisäksi kännykän ip-osoite bännätty. Tämä tabletin liittymä sentään vielä toimii. Viestissä ei ollut törkeää kieltä, naisvihaa, väkivaltafantasioita, rasismia yms., joka näyttää saavan rehottaa vapaana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 16912723
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1525446Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454750Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1493689Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska392778Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1201945Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1101696Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3651634Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1071533Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1361471