Itse nussin eilen, mutta fiilis ei parantunut

Oli yhden yön seksiä baaripokan kanssa. Seksi kumin kanssa ei tuntunut miltään ja koko jutusta jäi vain tyhjä olo. Laukasin mällit ( naisen pyynnöstä ) tämän naamalle. Hyvä ole loppui heti kun lasti oli irronnut.

P.S. Nainen oli kaunis. Reippaasti tasoni yläpuolella. Ihmettelen itsekin miksi antoi minulle.
19316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Seksi ilman kiintymyksentunteita jättää aina paskan jälkimaun. Seksi onnparasta rakkaussuhteessa

Äänestä
  • Itselleni jää aina hyvä fiilis, kun olen pannut huoraa

    Äänestä

  • Eipidäpaikkaansa kirjoitti:

    Itselleni jää aina hyvä fiilis, kun olen pannut huoraa

    Kuvittelet vaan

    Äänestä

  • eijää kirjoitti:

    Kuvittelet vaan

    Et sinä voi tietää miltä toisesta tuntuu

    Äänestä

Aika hyivn, kun olet tiistai-iltana onnistunut pokaamaan itsellesi kauniin naisen baarista.

Äänestä
  • Miekkarin jatkot : )

    Äänestä

  • Pelimiehelle kaikki on mahdollista :D.
    Oikeeseen osuneita huomioita kuitenkin:
    -kumi heikentää tuntumaa
    - kaunis nainen ei takaa huippu hyvää kokemusta. Ei kannata aliarvioida niitä rumemman puoleisia naisia :).
    -ilman vahvaa kiintymystä voi olla aika mitään sanomatonta puuhaa.
    -se on terveen ihmisen merkki, jos yhden illan suhteesta jää tyhjä olo.

    Äänestä

  • surullinen_nussija kirjoitti:

    Miekkarin jatkot : )

    Eli ämmä oli joku punavihreä mädättäjä huora, jolta sait pilua ruikuttamalla rasismin kauheutta. Halveksittavaa. Sitä on varmasti joku "kultamuna" käynyt panemassa mies.

    Äänestä

Niinpä! Kumiseksi ei tunnu miltään ja ilman kumia ei näitä mamuille ja muille paskoille jakavia Suomi-huoria uskalla nussia.

Äänestä
  • Ja mikä sinä sitten olet. Itse nussit ympäriinsäa ja kehtaat moralisoida muita

    Äänestä

  • Kyllä sitä holkkia kannattaa käyttää. Muuten elarit seuraa 18-vuotta. Joka tanan kuukausi ne täytyy maksaa vaikka et haluaisi koskaan nähdä sitä kersaa...

    Äänestä

Seksi ilman tunteita ei eroa runkkauksesta. Molemmista jää paska fiilis

Äänestä

Tunteeton, yhdenillan pano jättää miehelle tyhjän olon, jos mies ei ole riittävän vahva ja itsetuntoinen, eli voittaja. Tälläinen mies hakee pääasiassa omaa nautintoaa ja siinä sivussa antaa myös naiselle, koska on määrätietoinen ja itsevarma. Hän ei tarvitse tunnetasolla naiselta mitään, jolloin hän ei myöskään hae tälläistä hempeyttä, vaan kunnon panoa.

Pyrkikää tälläiseksi mieheksi. Minä jo olen.

Äänestä
  • Kiitos ei. Tuollainen tunteettomuus ja kylmyys on mädäntyneen yhteiskunnan merkki ja turmeltuneen ihmisen tunnus. Mielummin pysyn herkkänä, rakastavana ja romanttisena unelmoijana, vaikka se tarkoittaakin sitä että jään tässä kylmässä nykymaailmassa yksin. Silti, tunteet ja hellyys kunniaan. Kovuus, kylmyys ja tunnekylmyys helvettiin. Rakkaus ja romantiikka, niitä tarvitaan ja niitä kaivataan, jokainen kaipaa sellaista. Moni vaan ei osaa tätä tunnistaa/tunnustaa itsessään.

    Äänestä

  • Tuollainen haaveilu on syytä lopettaa heti alkuunsa ja olla Mies! Siinä on romantiikkaa kyllyksi, kun paljas terska lumpsahtaa kosteaan emättimeen. Jos nainen haluaa kietoa tämän ympärille jonkun fantasiansa, niin se hänelle suotakoon, mutta myös nainen arvostaa ottavaa miestä. Miestä, joka ei kysele vaan toimii. Naiset kun pitävät siitä, että saavat tunteidensa viedä, eli alistuvat miehen tahtoon ja seksileluksi. Tällätavoin nainen voi vierittää oman vastuunsa teoista miehelle, koska "antautui". Kyse on siis pelistä, jossa miehellä on rooli.

    Tuo sinun kertoma tunteellinen rooli tulee merkitsemään valtaosalle miehiä naisettomuutta. Sekin on valinta. Valitse toisin.

    Äänestä

  • TheKari kirjoitti:

    Tuollainen haaveilu on syytä lopettaa heti alkuunsa ja olla Mies! Siinä on romantiikkaa kyllyksi, kun paljas terska lumpsahtaa kosteaan emättimeen. Jos nainen haluaa kietoa tämän ympärille jonkun fantasiansa, niin se hänelle suotakoon, mutta myös nainen arvostaa ottavaa miestä. Miestä, joka ei kysele vaan toimii. Naiset kun pitävät siitä, että saavat tunteidensa viedä, eli alistuvat miehen tahtoon ja seksileluksi. Tällätavoin nainen voi vierittää oman vastuunsa teoista miehelle, koska "antautui". Kyse on siis pelistä, jossa miehellä on rooli.

    Tuo sinun kertoma tunteellinen rooli tulee merkitsemään valtaosalle miehiä naisettomuutta. Sekin on valinta. Valitse toisin.

    Kuinka moni itseään kunnioittava nainen alistuu seksileluksi? Vastaus: 0

    Äänestä

  • Vastaus: helvetin moni. Kokemusta löytyy.

    Äänestä

Itse asiassa hyvin moni nainen fantasioi alistetuksi tulemisesta

Äänestä

Paljaalla se kuuluu naida...Näin ne tekee kaikki eläimetkin.
Tarttee vaan löytää luotettava kaveri, et tohtii sen tehdä. Sitä odotellessa.
Kokematon kokematon = Turvaseksiä ilman kumia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


surullinen_nussija kirjoitti:

Oli yhden yön seksiä baaripokan kanssa. Seksi kumin kanssa ei tuntunut miltään ja koko jutusta jäi vain tyhjä olo. Laukasin mällit ( naisen pyynnöstä ) tämän naamalle. Hyvä ole loppui heti kun lasti oli irronnut.

P.S. Nainen oli kaunis. Reippaasti tasoni yläpuolella. Ihmettelen itsekin miksi antoi minulle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu