Oli yhden yön seksiä baaripokan kanssa. Seksi kumin kanssa ei tuntunut miltään ja koko jutusta jäi vain tyhjä olo. Laukasin mällit ( naisen pyynnöstä ) tämän naamalle. Hyvä ole loppui heti kun lasti oli irronnut.
P.S. Nainen oli kaunis. Reippaasti tasoni yläpuolella. Ihmettelen itsekin miksi antoi minulle.
Itse nussin eilen, mutta fiilis ei parantunut
19
78
Vastaukset
- Näinon_
Seksi ilman kiintymyksentunteita jättää aina paskan jälkimaun. Seksi onnparasta rakkaussuhteessa
- Eipidäpaikkaansa
Itselleni jää aina hyvä fiilis, kun olen pannut huoraa
- eijää
Eipidäpaikkaansa kirjoitti:
Itselleni jää aina hyvä fiilis, kun olen pannut huoraa
Kuvittelet vaan
- jokuraja_
eijää kirjoitti:
Kuvittelet vaan
Et sinä voi tietää miltä toisesta tuntuu
- BEM
Aika hyivn, kun olet tiistai-iltana onnistunut pokaamaan itsellesi kauniin naisen baarista.
- surullinen_nussija
Miekkarin jatkot : )
- palstailija
Pelimiehelle kaikki on mahdollista :D.
Oikeeseen osuneita huomioita kuitenkin:
-kumi heikentää tuntumaa
- kaunis nainen ei takaa huippu hyvää kokemusta. Ei kannata aliarvioida niitä rumemman puoleisia naisia :).
-ilman vahvaa kiintymystä voi olla aika mitään sanomatonta puuhaa.
-se on terveen ihmisen merkki, jos yhden illan suhteesta jää tyhjä olo. - pro_olli
surullinen_nussija kirjoitti:
Miekkarin jatkot : )
Eli ämmä oli joku punavihreä mädättäjä huora, jolta sait pilua ruikuttamalla rasismin kauheutta. Halveksittavaa. Sitä on varmasti joku "kultamuna" käynyt panemassa mies.
- KakeKanki
Niinpä! Kumiseksi ei tunnu miltään ja ilman kumia ei näitä mamuille ja muille paskoille jakavia Suomi-huoria uskalla nussia.
- Nainenb24
Ja mikä sinä sitten olet. Itse nussit ympäriinsäa ja kehtaat moralisoida muita
- Jeah222
Kyllä sitä holkkia kannattaa käyttää. Muuten elarit seuraa 18-vuotta. Joka tanan kuukausi ne täytyy maksaa vaikka et haluaisi koskaan nähdä sitä kersaa...
- tunteitatarvitaan
Seksi ilman tunteita ei eroa runkkauksesta. Molemmista jää paska fiilis
- TheKari
Tunteeton, yhdenillan pano jättää miehelle tyhjän olon, jos mies ei ole riittävän vahva ja itsetuntoinen, eli voittaja. Tälläinen mies hakee pääasiassa omaa nautintoaa ja siinä sivussa antaa myös naiselle, koska on määrätietoinen ja itsevarma. Hän ei tarvitse tunnetasolla naiselta mitään, jolloin hän ei myöskään hae tälläistä hempeyttä, vaan kunnon panoa.
Pyrkikää tälläiseksi mieheksi. Minä jo olen.- RomantikkoATM77
Kiitos ei. Tuollainen tunteettomuus ja kylmyys on mädäntyneen yhteiskunnan merkki ja turmeltuneen ihmisen tunnus. Mielummin pysyn herkkänä, rakastavana ja romanttisena unelmoijana, vaikka se tarkoittaakin sitä että jään tässä kylmässä nykymaailmassa yksin. Silti, tunteet ja hellyys kunniaan. Kovuus, kylmyys ja tunnekylmyys helvettiin. Rakkaus ja romantiikka, niitä tarvitaan ja niitä kaivataan, jokainen kaipaa sellaista. Moni vaan ei osaa tätä tunnistaa/tunnustaa itsessään.
- TheKari
Tuollainen haaveilu on syytä lopettaa heti alkuunsa ja olla Mies! Siinä on romantiikkaa kyllyksi, kun paljas terska lumpsahtaa kosteaan emättimeen. Jos nainen haluaa kietoa tämän ympärille jonkun fantasiansa, niin se hänelle suotakoon, mutta myös nainen arvostaa ottavaa miestä. Miestä, joka ei kysele vaan toimii. Naiset kun pitävät siitä, että saavat tunteidensa viedä, eli alistuvat miehen tahtoon ja seksileluksi. Tällätavoin nainen voi vierittää oman vastuunsa teoista miehelle, koska "antautui". Kyse on siis pelistä, jossa miehellä on rooli.
Tuo sinun kertoma tunteellinen rooli tulee merkitsemään valtaosalle miehiä naisettomuutta. Sekin on valinta. Valitse toisin. - vaimovantaalta
TheKari kirjoitti:
Tuollainen haaveilu on syytä lopettaa heti alkuunsa ja olla Mies! Siinä on romantiikkaa kyllyksi, kun paljas terska lumpsahtaa kosteaan emättimeen. Jos nainen haluaa kietoa tämän ympärille jonkun fantasiansa, niin se hänelle suotakoon, mutta myös nainen arvostaa ottavaa miestä. Miestä, joka ei kysele vaan toimii. Naiset kun pitävät siitä, että saavat tunteidensa viedä, eli alistuvat miehen tahtoon ja seksileluksi. Tällätavoin nainen voi vierittää oman vastuunsa teoista miehelle, koska "antautui". Kyse on siis pelistä, jossa miehellä on rooli.
Tuo sinun kertoma tunteellinen rooli tulee merkitsemään valtaosalle miehiä naisettomuutta. Sekin on valinta. Valitse toisin.Kuinka moni itseään kunnioittava nainen alistuu seksileluksi? Vastaus: 0
- TheKari
Vastaus: helvetin moni. Kokemusta löytyy.
- piiskamies_
Itse asiassa hyvin moni nainen fantasioi alistetuksi tulemisesta
- rebelfly83
Paljaalla se kuuluu naida...Näin ne tekee kaikki eläimetkin.
Tarttee vaan löytää luotettava kaveri, et tohtii sen tehdä. Sitä odotellessa.
Kokematon kokematon = Turvaseksiä ilman kumia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
en vaan saa häntä pois
Mielestäni pyörimästä. Onko kellekään toiselle käynyt näin? Ihastuin pakkomielteisesti noin vuosi sitten erääseen naiseen. Ei vaan katoa mielestä va1762173Suomi24 kysely: ihmisten kuplautumista ei pääosin koeta vakavaksi ongelmaksi
“Kuplautumista on mahdotonta estää. Ihmiset ovat aina viihtyneet samankaltaiset arvot ja maailmankatsomuksen jakavassa seurassa ja muodostaneet sen pe371771Ohhoh! Glamourmalli Elena, 29, teetti tiimalasivartalon - Vei rahaa ja tuotti tuskaa - Katso kuvat!
Transtaustainen glamourmalli Elena Vikström on käynyt vuosien ajan plastiikkakirurgisissa toimenpiteissä. Tästä näet lopputuloksen: https://www.suomi121511Ostiko Martina uuden ponin tyttärelleen, vai oliko myös Stefan itsekkin valitsemassa ponia .?
Kiva kun on tyttärelle mielekäs harrastus annettu, ehkä vielä on tulevaisuudessa hänelle tärkeä ja valitsee sen perusteella tulevan ammatin.2361276Sinä olet tärkeä
Herätät minussa kunnioitusta. Kiehdot minua. En oikein saa kiinni sinusta. Ehkä juuri siksi. Aistin että sinäkin pidät minusta. Vetovoima on ollut alu621260Varisjärvellä mersu.
Varisjärven tiellä tuli vanhamersu kylkiedellä mutkassa vastaan ja vähällä keulaan mutta tökkäs penkkaan, hyppäsin omasta autosta ulos ja kävin kiskas161088Belorf haistattaa seuraajiaan "You can hate me now"...
Vai haistattaako lompakkoa, joka taisi viimeinkin ymmärtää häipyä Sofian ulottumattomiin ? Sofia raukka on niin typerä, että ottaa nostetta "omasta tv621013- 60987
Wau mikä kroppa Sofialla
Kuva instassa kun on suihkurusketuksessa. Kyllä on muodot kohdallaan, on kuin jumalainen Venus patsas. Eikä ole mitään järkyttäviä lonkero tatuointeja103692