kun mamuilla on kauniimmat suomalaisvaimot kuin heillä.
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ja yhteiskunnan elättejä molemmat. Näyt olevan samallainen vihervasuri kuin helkakin ja odotat vaan ilmaista rahaa ja sitä että työläisiltä leikataan enemmän jotta kaltaisisasi pummeja mamuineen ja suomihoroineen voidaan elättää enemmän. Itse ajaisisin hallituksessa sellaista asiaa että kaikki ilmainen avustus pitäisi lakkauttaa kokonaan. Ihan kaikki. Suomesta poistuisi joka ainoa mamu helpon elämän edestä ja työttömyys loppuisi kokonaan kun joka ainoan olisi tehtävä edes jotain jokapäiväisen leipänsä eteen. Ainoastaan vakavasti sairaat sekä vanhukset kustannettaisiin vero rahoista ja eläkeläiset saisivat ansaitsemansa eläkkeen.
Löytyyköhän noin pienelle oravalle edes sopivan kokoista käpyä. :-/
Taitaa leikkaukset pelottaa pummia:D
Tätä kannattaisin ;)
Onko niin että olen vieras omassa kotimaassani, munko pitää lähteä pois. Olkaa vaan ja ootte suurimmaksiosaksi tervetulleita, mutta älkää viekö minun identtiteettiäni, koska te ette ole suomalaisia, ja teistä ei koskaan tule. Talvisota ja ryssäviha on pääoma jota ei passilla saa.
Sellasta olekaan kun kaunis suomalaisvaimo
persuillahan on mamu akkoja puolisoina jos eivät ole saaneet ketään miestä vokoteltua
No kyllä nyt sylettää yhden hallituspuolueen kannatus. Kun ei vaan voida myöntää että suomalaiset äänestivät heidät hallitukseen vaan saadakseen kuria tähän perseellään olevaan loisten maahanmuutto hyysäykseen. Nyt saatte mitä haluatte. Kiristetään maahanmuuttoa ja leikataan rajusti näiden elättien takia. Voitte olla varmoja että yhä enemmän suomalaisia ryhtyy isänmaallisemmiksi. Mutta älkää huoliko. Isä aurinkoinen kommunisti puolueineen on heti rajan takana joten sinne vaan. Tosin homot joutuvat siperiaan tai lakkaavat olemasta ja jokainen saa elättää itsensä joten olette pahan tulen välissä. Himoitsemanne kommunismi ei palvele teitä muuta kuin ajatus tasolla ja kapitalismia ette hyväksy muutoin kuin helpon ilmaisen elämäntavan vuoksi. Jenkki meno vaan. Pummit kadulle ja ahkerat elättävät itsensä. Se on kaikkien etu.