laittakaapa tänne kusipäisiä nimimerkkejä Pif:ä. Niiden kuvat ja osoitteet löytyy kyllä.
Pif pellet
5
219
Vastaukset
- hhihbj
Mikä on ärsyttävämpää kuin tyhmä ihminen? Tyhmä ihminen kuka luulee että on fiksu. Noita pellejä piffolta kyllä löytyy!
- hehehehehrh
Pete TNT ja reilujätkä perkele. En niin yksinkertaisia tapauksia oo nähnyt. Heh heh. Siellä niitten kuvat on.
- ruutinyrkki
Eikö nää samat tyypit haukkunut liivijätkät ja skinit?
- Murhami
Samat tyypit siellä kurkoilee. On niitten osoitteet tiedossa:)
- mikseisxallita
Siis noi ainakin tuo 70-luvun jälkeinen nuoriso. Muita 70-lukuuniitä 70-luku oli niin tusinakaupallista roskaa. Bay City Rollers esim. jotka eisiinä bändissä edes kukaan edes soitt5anut Hei. Seolivedä'tys. Voivoi kun Morjens kunnioitan Tamperetta ja sitäpunkliikettä JOKA SAI KAIKEN . Siiss nykypolven bändi on Kurikka. Meni Viisuihin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2072814Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 66968
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies119962Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k505852Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22758