smålandia 560

missähän on vika kun ei tule valoja sisälle akun kautta
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei ole Rumatikkipeli on keskuslämmityksn, vika on muualla

Äänestä

Eikös siinä kaikki valot ole 12 V?

Äänestä
  • Luin "ei tule valoja sisälle kuin akun kautta".

    Varmista ensin, että akussa on virtaa. Jos on päässyt ihan tyhjäksi, automaattilaturi ei osaa aloittaa lataamista. Silloin on hyvä herätellä halpislaturilla.

    Sulakkeet kannattaa pyöritellä, niissä on usein hapettumia.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


janitapani kirjoitti:

missähän on vika kun ei tule valoja sisälle akun kautta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu