Yöpyminen ilman varausta

Työ karavaanarit kun olette pitkin suomee liikkunu ja tiiätte paikkoi missö yöpyy ni kertokaaha onko olemassa yöpymispaikkoja mitä ei tarvi varata ennakkoon. Jotaa leirintäalueen pikkumökkei tms. Ois tarkotus lähtä hlöautol pikku reissuuu loman lopul. Turun seutu kiinostaa erityisest
9<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kules kaaveri kylä nitä ole. Mene van sine leirintäaluele ja kysy vapata kopia.

Äänestä

Mulla on hyvä kuivahuone täällä Oulun "piirillä" Late Lapista SSSS Ry!

Äänestä
  • Anteeksi kaikki Karavaanariystävät olin eilen niin sekaisin että ,kuvittelin taas olevani Late Lapista mutta kun lääkitsivät ja piikittivät niin tajuan nyt että,olenkin vain reino täältä hirsilän Metso Kujalta . Oligofrenikko reino Pirkanmaalta!

    Äänestä

  • Kyllä sitä sekaisin menee kovassa Reino kaipuussa Reinohöpöttäjä Joksu. Joka aamuista käsipelillä kun tumputtaa. Tosin ei sinua turhaan Niuvassa pidetä.

    Äänestä

  • Minulla jöpöttää aina aamuisin vehje parhaiten kovassa kusilastissa.
    Tosin siitä lastista osa on noussut jo päähänkin

    Äänestä

  • Palstavahtijoksu tuohon juttu uni Reinohöpidöidensä lisäksi otti kantaa sekaisella päällään.Dugatomatkaajan kunta vei kaatopaikalle.Miten sulla Joksu siellä Niuvassa,olet yösi saanut sentään nukuttua,Reinostasi aina vasta aamuisin. Late Lapista SSSS Ry!

    Äänestä

Karavaanarit liikkuvat matkailuautoilla, tai vetävät vaunua perässää, joten sinä et edes kuulu karavaanareihin.

Äänestä
  • Minulla in 3.0l Fiarri ropottivaihteilla. Elnakinkoppi rumatikillä. Reinoni on minun homoilukaveri

    Äänestä

  • Nyt tuli hyvä Reinohöpöttäjä Joksulta OLIGOFRENIKKO . Kyllä Joksu osaa tukevassa kännissäkin

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


W124 kirjoitti:

Työ karavaanarit kun olette pitkin suomee liikkunu ja tiiätte paikkoi missö yöpyy ni kertokaaha onko olemassa yöpymispaikkoja mitä ei tarvi varata ennakkoon. Jotaa leirintäalueen pikkumökkei tms. Ois tarkotus lähtä hlöautol pikku reissuuu loman lopul. Turun seutu kiinostaa erityisest

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu