HYVÄKSYNYT, Persujen uusnatsi siipi riekkuu aivan turhaan.
MONIKULTTUURI ON RIKKAUS JONKA SOINIKIN ON MYÖS
Paqwbkskw
36<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 36
Vanhimmat
Persujen ikioma Breivik klooni vain yksin haraa tosiasioita vastaan.
Käsitteet hukassa?
Onko Breivik klooneja useampiakin?
Onko käsitteitä enemmänkin hukassa?
Sinun pipin pääsi sisällä tuntuu asuvan kokonainen Breivik-kloonien yhdyskunta.
Uusnatsimoukat ovat jälkijättöisiä äpäröitä, joiden mielipiteillä ei ole mitää painoarvoa.
Elämän hallinnassa ongelmia?
Voi voi mitä ongelmia sinulla on, olivatko vanhempasi huumehörhöjä va alkoholisteja, joutuuko äitisi myymään persettään jotta tulisitte taloudellisesti toimeen. Vai mkä mättää?
Siinä punikkitrolli kuvailee taas omaa elämäkertaansa.
Eivät olleet, ei joutunut myymään. Sinunlaisesi mättää.
Olisiko parempi, jos vanhempani olisivat alkoholisteja tai huumehörhöjä? Olisiko parempi, jos äitini joutuisi elättämään perheemme prostituutiolla?
Kohottaisivatko nuo seikat sinun paremmuudentuntoasi?
Persujen kakarat huutelevat joukkohysterian vallassa heikommassa asemassa oleville ihmisille, koske äly ei riitä muuhun.
Älä välitä, kyllä me elätetään sinutkin työnteollamme.
Missä jytkytetään, torilla ei ainakaan persutollot eivät enää uskalla puhua paskomaan julkisella paikalla.
Käymme töissä, sillä aikaa kun vaahtoat torilla.
Jonkunhan se on viulut maksettava.
Anteeksi luulin sinua uusnatsiksi, oletkin työssäkäyvä somali vielä kerran anteeksi erehdykseni.
Oletko kuullut sanonnan lähti kuin persu torilta.
En, tosin persut eivät tulleet torille, eikä tullut seurakuntakaan...jopa vanhoillinen kirkko on päässyt eteenpäin 1600. Luvun noitavainoista.
Mitenkäs siellä?
Oletko vähälahjainen, vai oletko vain YLE uutisoinnin varassa?
Miksi sinä persukki olet niin vihainen, oliko sinulla vaikea lapsuus? Oliko vanhempasi huumehörhöjä vai alkoholisteja, joutuuko äitisi edelleen myymään persettä tullaksenne taloudellisesti toimeen?
En ole vihainen. Ei. Ei. Ei.
Olisiko sinusta hienoa, että jollain suomen kansalaisella olisi vaikea lapsuus? Tai hänen vanhempansa olisivat huumehörhöjä tai alkoholisteja? Tai hänen äitinsä joutuisi myymään itseään, elättääksensä perheensä?
Onko tämä se teidän: " Meillä on unelma"...ainakaan minun unelmani se ei ole.
Buuuaaahahahahaaaaaah
Up!
Hihihihihii
Tutkimusten mukaan rasistit ovat henkisesti jälkeenjääneitä syrjäytyneitä reppanoita joista on hyvin vaikea kouluttaa yhteiskunnan hyväksi toimivia yksilöitä.
Ehkä alatte "kyyditykset" kun pääsette valtaan?
Isä Aurinkoisen aikaanhan juuri tuo "epäkurantti" aines, eli sellainen jota Isä pelkäsi (ettei uhkaisi hänen valtaansa), vain yksinkertaisesti katosi...
Emme puhu kymmenistä, emme sadoista, emme edes tuhansista, vaan katoavia oli miljoonia. Miljoonia.
En tule koskaan äänestämään punaviherfasistien puolueita.
natsit taas olivat neroja tutkimusten mukaan?
Sinun mainitsemiasi "Punaviherfasistisia" puolueita ei äänestä kukaan muukaan. Yhtäkään sellaista kun ei ole olemassakaan yhdenkään maan eduskunnassa.
Kansallissosialistinen ja muu demokratianvastainen propaganda perustuu siihen, että kaikkia demokraattisia puolueita ja liikkeitä demonisoidaan. Toisia niistä enemmän ja toisia vähemmän, riippuen voimasuhteista. Syyllistyit juuri tähän.
Kansallisosialistisille ja muille demokratianvastaisille voimille olennaista on luoda "vallankumoushenkeä", niin kuin he itse sanovat. Suomeksi tämä tarkoittaa, että vihapuheen avulla, esimerkiksi seksuaalista kuvastoa hyväksikäyttämällä, pyritään kiihottamaan ihmisiä toistensa kimppuun.
Näin syntyvä demokratianvastainen tila on näille "taistelijoille" tavoite. ISIS toimii näin. Kylvää vihaa ja pelkoa, koska ei menestyisi rauhanomaisesti. Suomen erään eduskuntapuolueen sisällä on tällä vaalikaudella havaittu sama ilmiö. Tämä on valitettavaa ja siihen on puututtu ankarasti, Niin kuin pitää tehdä.
Aika moni nero killui narunjatkona? Miksi eikö älli kummankaan riittänyt?
Suomessa kaikkein agressiivisimmat demokratiaa vastustavat toimijat löytyvät vihreistä ja aivan erityisesti vasemmistoliitosta. Esimerkiksi Dan Koivulaakso on antanut tukensa ruotsalaiselle vasemmistoterroristijärjestö Revolutionära frontenille. Kun järjestön jäseniä taannoin pidätettiin, Koivulaakso julkaisi FB-sivuillaan heidän propagandaansa, kuten pahoinpitelyvideoita, joissa mm. joukkopahoinpidellään yksinäisiä kadulla kulkevia ihmisiä ja hyökätään yöllä kirveiden kanssa lapsiperheiden koteihin.
enemmistö kansasta ei ole rasistisia mutta vastustaa maahanmuuttoa joten persuille menee äänet edelleen?
Samaa virttä veisaa jokainen rasisti.
Sekös sinua harmittaa, kun persut ei olekaan rasisteja hahhah!
Suomi tarvitsee kipeästi lisää maahanmuuttajia. Olen aivan samaa mieltä erään henkilön kanssa. Että suomi voisi ottaa vaikka kaikki afrikasta välimeren yli tulijat tähän mennessä tänä vuonna 220 000 ja aikaisempina vuosina on tullut 300 000- 500 000 ja aasiasta vielä lisää ahkeria ihmisiä 2000 000 - 5000 0000 niin hyvä tulee. Geeniperimä monipuolistuu ja kansa monipuolistuu ja kasvaa.
"Geeniperimä monipuolistuu ja kansa monipuolistuu ja kasvaa."
rotujensekoittamispolitiikkaa kannattamalla kannatat itseasiassa monikulttuurin sijaan mokokulttuuria, eli olet samalla tasolla rasistien kanssa:)
Soini on lopulta ihan viisas ja suvaitsevainen mies, kannattajat ovat hieman omituista väkeä!
Rikkaudella ja rakkaudella on monta määritelmää.kuten raiskaamisellakkin