pikkulettejä joensuussa!

Tietääkö kukaan paljon maksaa Joensuun peltolan ammattikoululla pikkulettien teko? Puljun nimi on Oppitukka. Jos joku kiltti haluaisi vinkata:)
2191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos oikein reipas ja oma-aloitteinen olet niin otat puhelimen käteen, soitat kys. laitokseen ja kysyt. Näin saat varmasti tarkan ja oikean tiedon.

Niin, ja puhelinnumeron löydät puhelinluettelosta tai numerotiedustelusta.

Äänestä

ei se niiden tuntitaksa mikää paha ollu mun mielest.mut en muista,mulle ei tehty lettei vaan pidennys. mut miks et mieluummi kerää kaveriporukkaa kasaan ja tilaa kuitui www.extrahiuxet.com:sta...tietty pitää olla edes yks joukos joka tietää miten se letitys tapahtuu tai etenkin se aloitus. itse oon ollu usein tekemäs ja mulle myös tehty.

mut must noi pikkuletit on nykysi hiukan OUT...aika juntit..mut jos oot amis ni sit kai jees... =DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tyttö kirjoitti:

Tietääkö kukaan paljon maksaa Joensuun peltolan ammattikoululla pikkulettien teko? Puljun nimi on Oppitukka. Jos joku kiltti haluaisi vinkata:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu