Törkeä ryöstö, Loiri kertoo että on aivan raiskattu olo. Mitä veikkaat, mikä laatukello on kyseessä?
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1439430524918.html
http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1439430524918.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Rolex!
Ja malli on Daytona. 3. kuva.
http://www.iltasanomat.fi/vainelamaa/art-1288698551735.html
4. kuva
Se minua kiinnostaa miten varkaat ovat päässeet asuntoon sitään. Onko ovi jäänyt auki vai onko Loiri kutsunut varkaat sisään?
http://www.iltalehti.fi/viihde/2015081320174731_vi.shtml
Raiskattu olo kun kello pöllitään. No voi nyyh. Loiri ei ilmeisesti tiedä mitä raiskaus merkitsee naisen tai tytön elämälle jos pitää yhtä pöllittyä kelloa verrata raiskaukseen. Muutenkin kun kyseessä on kymppitonnin ökykello niin olen sitä mieltä, että Loiri sai ihan mitä ansaitsikin.
Jos kello on kallis, niin on oikein kun se varastetaan. Hienoa sinä kateellinen luuseri.
Jos oikein vaivautui avaamaan linkin, niin olisit huomannut, että puhuttiin kellosta ja huomattavan kalliista valokuvauslaitteesta.