Ruotsalaisilla liian kova hinta auttamisesta;

4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ulkoministeriöstä jo soitellaan Ruotsiin, voitaisiinko tämä kansallissankari tuoda tänne Suomeen. Sauli Niinistö kutsuu joulukuussa linnan juhliin ja myöntää arvotittelit sun muut!

Äänestä

ruotsin on otettava toiseksikieleksi Arabia kun väestöstä on parinvuodenpäästä on suurempiumäärä Arabiakielisiä kannattaa alkaa jo nyt valmistella ,opetettava ruotsalaisille arabiaa ,koska muhamed on kelanpäivärahoilla mielummin ,tehkööt ruotsalainen työt

Äänestä

Kusessa ne on näiden kanssa , meillä ihan sama . Somppu murhasi Oulissa kirveen kanssa jne, . Meillä on omastakin takaa näitä vitun vajakkeja mutta että sitten pitää haalia lisää ?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jenkkilä-demokratia kirjoitti:

http://www.mtv.fi/uutiset/ulkomaat/artikkeli/ikea-puukotuksen-paaepailty-myonsi-tekonsa/5262480

Jenkeissä noilta sioilta lähtis henki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu