Oletko "tositarkoituksella" hakemassa "miestä" suhteeseesi?
Olisihanse kiva vaihtaa kuulumisiakin ja joskus nähdäkkin livenä. ;)
Oletko ??? Siis oletko !!!
11
214
Vastaukset 11
- Yksinäinen.Poikamies
No sitähän minäkin !
- kohdataanpian
Jos olet hän johon rakastuin, ja jonka läheisyys merkitsee minulle paljon. Mielelläni vaihtaisin kuulumisia hänen kanssan, ja haluaisin tavata hänet livenäkin, odotan että kohtaame pian.
- Yksinäinen.Poikamies
Harmi !! kun en voi laittaa yhteystietojani tähän.... kun kaikki tietävät miten kävisi JOS laittaa yhteystiedot näin julkiseen paikkaan.
- Yksinäinen.Poikamies
Eipä oo tullu pyyntöjä "LIVE" kohtaamissiin?? pellejähän te naiset ootta kun luppaatta mutta ette totteuta luppauksienna.
No eipä tuo haettaa ku ette pyyväkkää,mukavaa on seorata sivusta teijä tekemissie ja nähä kuinka ootta "muka" tälläytyneet tyrkylle niin paarissa kuin normi elämässähi. Heheh... vaikka oisinkin, eipä mua huolittaisi ;)
- 12901
Et taida antaa ees mahollisuutta kenellekkään miehelle?? joten selitykset on mahdottomia??.
12901 kirjoitti:
Et taida antaa ees mahollisuutta kenellekkään miehelle?? joten selitykset on mahdottomia??.
Mahdollisuuksia on aina yhteen suuntaan... Mä ihastun helposti, mutta eipä ole mun kohdalle osunut kuin nörtti, narsisti ja takertuja... Yksikään ns. normaalisti ajatteleva ei edes katso mua, koska en kai täytä niiden kauneuskriteerejä.
En ole ikinä käynyt edes treffeillä, koska mulle nauretaan siks miltä mä näytän... kai.- kiinnostaisi.tietää
AinaVääräNainen kirjoitti:
Mahdollisuuksia on aina yhteen suuntaan... Mä ihastun helposti, mutta eipä ole mun kohdalle osunut kuin nörtti, narsisti ja takertuja... Yksikään ns. normaalisti ajatteleva ei edes katso mua, koska en kai täytä niiden kauneuskriteerejä.
En ole ikinä käynyt edes treffeillä, koska mulle nauretaan siks miltä mä näytän... kai.Miten takertuja käyttäytyi, mikä on sun määritelmä takertujasta?
kiinnostaisi.tietää kirjoitti:
Miten takertuja käyttäytyi, mikä on sun määritelmä takertujasta?
Piti olla koko ajan samassa paikassa kun toinen, omaa aikaa ei saanu olla ja jos johonkin mentiin, niin toisenkin piti tulla mukaan. Ystävän kans ei mihkää saanu mennä yksin, ja ystävä on nainen.
Olen.
- Yksinäinen.Poikamies
Selityksiä näyttää löytyvän !! ,vaikka ei ole kokeillutkaan...
Eipä tartte odottaa rehellisiä yhteydenottoja lainkaan?? ainakaan Sosiaalisessa mediassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K11823- 42789
- 62758
- 60740
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o42733- 51637
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺49587- 60587
- 67556
Suutuin lähinnä itselleni
Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.28508SuMetKu konkursissa
Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.18487- 29485
- 44475
- 95462
- 32459
- 40437
- 58421
- 17410
- 24409
- 43397