Ihmisten haukkuminen internetissä on mukavaa

Siitä tulee sellainen vahva, kiva olo. Että olenpas parempi kuin tuo toinen. Hyvä tyyppi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo, täällä on muutamia ätmittelijöitä, jätän nyt nimet mainitsematta, jotka varmaan saa heikolle itsetunnolleen vahvistusta kuvittelemalla itsensä jollain tapaa palstan fiksuja sinkkumiehiä paremmiksi.

Äänestä
  • Paremmaksi? Ehkä en, mutta tunnistan itseni onnekseni erilaiseksi :)

    Ihan varmuuden vuoksi, jollet minua tarkoittanut: ätmi. Niin nyt osui ;)

    Äänestä

  • atännä kirjoitti:

    Paremmaksi? Ehkä en, mutta tunnistan itseni onnekseni erilaiseksi :)

    Ihan varmuuden vuoksi, jollet minua tarkoittanut: ätmi. Niin nyt osui ;)

    En tarkoittanut sinua tuossa. Vaikka sinulla onkin turhan löysä moraalikäsitys et käsittääkseni ole kuitenkaan kovin ilkeä, ainakaan tahallasi.

    Äänestä

Olen ihan ätminä tästä paremmuus järjestyksestä ;D

Äänestä

Minä ainakin haukun ja pilkkaam kaikkia yli ikäisiä(20v) ja painoksia(55kg) naisia, koska olen itse 158cm pitkä kalju mies joka ei ole saanut ikinä oman vaimon tekemiä pullia :(

Äänestä

Tottakai, koirat haukkuu ja karavaani kulkee. Siitä huolimatta maailma ei siis lopeta kulkuaan..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kivakivakiva kirjoitti:

Siitä tulee sellainen vahva, kiva olo. Että olenpas parempi kuin tuo toinen. Hyvä tyyppi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu