Niin ovat naiset päättäneet
Miehillä ei ole oikeutta rakastaa
4
<50
Vastaukset
- Kyllästynytlukeepaskaa
Kun ei niitä alle 22 vuotiaita neitsyitä riitä kaikille viiskymppisille äijän käppänöille ni ei kai si.
Tuollaiseen nirsouteen on varaa vain hyvin harvoilla jätkillä, keillä siunattiin geeniperimänä kauniit kasvot. Naiset pitävät 80 prosenttia miehistä rumina (tutkimuksen mukaan), joten päättele siitä, miten vaikeaa naisseuran saaminen nykyään on enemmistöllä miehiä, kun sitä rumintakaan naista ei saa millään konstilla seuraksi, ellei ole täydellisen komea, ja tämä on fakta.
- ikisinkku40
No en minä mitään alle 33,3 v naista halua. Naisilla on varmaan hyvä elämä juoppojen kriminaalien kanssa.
- rakastaa-jaa-a
Mitä sillä "miehen rakastamisella" sitten tarkoitetaan!???!
Kyllä se nyt vain niin on, että nainen(kin) saa taatusti päättää omasta kropataan, on se niin epäreilua näille "rakastaville" miehille sitten kuin on.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.3962082Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek121919Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2471394Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.811041Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel56965Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia402928Rakennetaanko yhdessä?
Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä39808- 56779
- 75750
Hyvää yötä mies
Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo70724