Hyviä neuvoja kaikille naisille
Lainaus:
Naiset usein saattavat miettiä miten miehen saisi hullaantumaan itsestään. Me päätimme vähän raottaa tätä salaisuuksien verhoa ja jakaa nämä 12 tapaa naisille joilla nainen voi pelastaa miehen kuin miehen päivän.
1. Täytä jääkappi hänen suosikki juomallaan/juomillaan. Bonuspisteitä: Tuo hänelle kylmä olut kun hän tulee kotia koven työpäivän jälkeen.
2. Tee hänelle naposteltavaa seksin jälkeen. Sen ei tarvitse olla mitään gurmee ruokaa, vaan esimerkiksi nopeasti tehty sämpylä kelpaa varmasti.
3. Kehuskele hänestä ystävälillesi, perheellesi tai vaikka kaupan kassalle hänen kuullen. Mikään ei röyhistä miehen rintaa niin kuin kehut oman naisen suusta.
4. Avaa hänelle ovi vain aamutakissasi tai vielä parempi,...
LUE KOKO JUTTU TÄÄLTÄ - http://www.miesasia.fi/2015/08/12-tapaa-jolla-saat-miehen.html
Nainen, näin hurmaat miehen!
123098
5
171
Vastaukset
- rumilusatN
Ei tehoa, jos nainen on ruma.
- hdckhcdhycuskgccuh
Melkoista huomiohuoraamista miehiltä
- hqman
Paskoja neuvoja. Ihmisiä on erilaisia. Itse en allekirjoittaisi kuin osan.
- Outokansa
Ei mitään ihme kuin miehet vieraissa naisissa juokse kuin oven suussakin pidäa vastassa olla....
Tää suomen naisten palvelua ja miesten perässä juoksemista
Uh-huu ei itse kyllä palvele mielytämällä miehia - totuusnäin
Täyttä höpöä--Kun nainen ottaa vaatetta viekotellen vähemmäksi-mies tuo juomat ja syötävät ja hieroo hartiaktkin session lopuksi.Ja elättää kauniin naisen...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va1343060- 71630
Mies pyysi rahaa
Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?2221354Jos tapaisimme uudelleen?
niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J701191- 441171
- 371041
Mites nyt suu pannaan
Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va381022Taas Lieksassa tyritty
Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke133987- 47954
Nähdäänkö ensi viikolla
paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.36897