Saako nainen kimpassa enemmän tyydytystä?

Miia25

Mitä te, naiset eniten odotitte kolmen kimpassa ja toteutuko se mitä halusitte erityisesti positiivisella tavalla?
Haluaisin kokeilla ja jotenkin erilailla tuntea miehet himokkaana kuolaamassa vain minun perään. Haluan että miehet antavat kaiken huomion vain minulle, vähän itsekeskeistä...?
En etsi täältä seuraa!!

Kiitos jos joku nainen viitsisi vastata. :)

6

94

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 0617

      Muuan nainen kommentoi kerran että "olihan siinä antamisen ilo". No, riippuu vähän siitä mitä hakee. Riippuen seurasta se voi olla joko sinun tai heidän ehdoillaan toteutunut kokemus. Joko pelkkää suoritusta, eläimellistä himoa tai nautinolline kokemus. Naisella kun pitää henkinen puoli olla aina mukana jotta tilanteesta nauttii.

      Itse olen ollut muutamia kertoa kolmantena ja nimenomaan parien kanssa jotka tuntevat minut entuudestaan. Helppoa tässä on ollut se että kemiat ovat kohdanneet jo ehdotukseen asti. Ja jälkeenpäin kommentit ovat naisten puolelta olleet lähinnä sellaisia että he nauttivat tilanteesta kun näkivät miehessään aivan uuden puolen. Tai nauttivat siitä kuinka itse katsoin naisia seksikumppaneina.

      Tilanteet ovat varmasti erilaisia koska me kaikki olemme erilaisia. Riippuu myös siitä mitä kukin etsii. Toistaiseksi itsellä ei ole ollut yhtään huonoa kokemusta. Eikä kokemuksista ole tullut riitaakaan parien kesken. Itse painottaisin esivalmiselua ja harkintaa.

    • Tyhmyyksiä

      Jotensakin tyhmä kysymys. Miten mittaat henkilökohtaista tunnetta? Onko toisen mittatulos siihen toisenn nähden verrannollinen?

    • Vastaan vaimoni puolesta. Useampi mies niin useampi orgasmi. Kyllä siinä kimppakivana nauttii enemmän.

    • Kiimabeba

      No tottakai saa kun toinen väsyy seuraava jatkaa. Itse olen ainakin saanut useita orkkuja. Toki myös yhden kanssa jos ei minuuttimuna ja jaksaa tyydyttää naista eri tavoin. Ryhmäpano on parasta.

    • pspari

      Onhan se tietty kiihottavaa kun kaksi osaavaa miestä on haluamassa mua. Tosin se pitää olla alusta asti se oikee juttu, eli käsien koskettelu ja vaatteitten riisuminen multa on se kiihottava alku loppu meneekin jo helposti siihen et minä vien. Muuten se on kummiski jotain kun naiset on kolmestaan, siinä on jotain kiellettyy tunnetta.

    • täystyydytyshakusessa

      Nyt tuli kokeiltavaksi tuo ihanuus! En ole koskaan,en koskaan saanut kerralla tarpeeksi kumppaniltani,enkä hänen edeltäjiltään.Olen onnistunut valitsemaan nopeasti laukeavia.Nyt etsin tuon nautinnon:)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      90
      2987
    2. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      210
      1181
    3. Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?

      Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.
      Maailman menoa
      128
      1179
    4. Mitä ajattelit ensimmäisenä kun

      näit kaivattusi ekaa kertaa?
      Ikävä
      84
      1173
    5. Mikä on sun ja kaivattusi nimen viimeinen kirjain?

      Välillä näin päin...
      Ikävä
      88
      1134
    6. Sofia teki aika pahat oharit

      Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      205
      1050
    7. Mikä on toinen nimesi?

      Tiedätkö naisen?
      Ikävä
      65
      872
    8. Havaintoja ihmisen ulosteesta lenkkeilypoluilla

      Oletteko havainneet ihmisen ulostetta taajamaa kiertävillä lenkkeilypoluilla?
      Kuhmo
      25
      765
    9. Mies, toivotko että kaivatullasi

      olisi vähän isommat rinnat? Kuinka paljon isommat olisi kivat?
      Ikävä
      71
      747
    10. Peräännytkö nainen vai mitä sanot

      Jos sanon sulle että rakastan sua? Suututko oletko vihainen vai olisiko tunteet molemminpuolisia?
      Ikävä
      59
      627
    Aihe