Muslimit tappaa muslimeja. Muslimit pakenee muslimeja. Muslimi/pakolaisongelma Euroopassa.
Suomen köyhiltä leikataan tuloja ja lähes puoli miljoonaa muslimipakolaista tullut Suomeen meidän elätettäväviksi.
Miksi?
Miksi Euroopassa muslimipakolaisongelma?
Miksi antisemitismi nostaa päätään, eikä köyhä kansa katso muslimien toimintaa?
Paljonko oletat Suomen valtion verovaroja uppoavavan muslimeille vuoden aikana?
Kuka maksaa ja keneltä Suomessa otetaan varat pakolaismuslimeille?
Miksi muslimimaat tyhjennetään Eurooppaan?
Muslimeilla on kaikilla omat ja omien kulttuuriensa mukaiset kotimaat. Eikö kelpaa?
Kristityt ja juutalaisetko ne saavat pakolaisongelman aikaan?
Suomen köyhiltä leikataan tuloja ja lähes puoli miljoonaa muslimipakolaista tullut Suomeen meidän elätettäväviksi.
Miksi?
Miksi Euroopassa muslimipakolaisongelma?
Miksi antisemitismi nostaa päätään, eikä köyhä kansa katso muslimien toimintaa?
Paljonko oletat Suomen valtion verovaroja uppoavavan muslimeille vuoden aikana?
Kuka maksaa ja keneltä Suomessa otetaan varat pakolaismuslimeille?
Miksi muslimimaat tyhjennetään Eurooppaan?
Muslimeilla on kaikilla omat ja omien kulttuuriensa mukaiset kotimaat. Eikö kelpaa?
Kristityt ja juutalaisetko ne saavat pakolaisongelman aikaan?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Köyhiltähän Soini ja Sipilä pyrkivät ottamaan, eläkeläisiltä asumistukia leikkaamalla, eli juuri sellaisiin eläkeläisiin osuu, jotka tarvitsevat rahallista tukea selvitäkseen edes asuntomenoistaan. Todella halveksittava kun samaan aikaan mm. pappien palkat ovat yli 3500kk ja papit jakelevat köyhille huonolaatuista ruokaa ja lapsilleen ostavat paremmat ruoat ja itselleen. Uudella autolla moni heistä ajelee. Ja monet asuvat asunnoissa, joissa vuokra on pienempi kuin yhtiövastike, ainakin tällaista olen kuullut pankkien järjestäneen työntekijöilleen ja heidän lapsilleen.
Jokainenhan meistä on voinut törmätä tällaisiin tapauksiin.
Yussuf, Somalian sheikki
Suomen köyhät maksaa kaikki muslimien rikollisuudet ja muslimien pakolaisten elatuksen verorahoilla.
Muslimit saavat tolkuttomia summia öljytuloja, jotka käytetään rikollisliigoissa, joten kansa pakenee Suomen köyhien elätettäviksi.
Älä lietso vihaa suomaisten keskuuteen.
Meillä on paljon elättejä muslimeita. Aja heidät omiin maihinsa mieluummin.
Saksa tarvitsee lisää NAISIA...
Ruotsiin loput NALLEN tehtaalle...
Miksei takaisin kotimaihinsa. Eihän siellä juutalaiset tyrannisoi heitä.
Mitä luulet kristityille ja juutalaisille tapahtuvan jos tilanne olisikin päinvastainen.
Ateistit tarvitsevat apua päästäkseen eroon kristinuskon väkivaltaisesta ikeestä. Islam rientää avuksi maltillisena ja rauhaa rakastavana uskontona. Vääräuskoisille islamistit toteavat vain, että me nyt elämme näin, mutta ei teidän tarvitse. On suuri asia monelle ateistille päästä viimeinkin vapauteen, ja oman uskomattomuuden rauhaan.
Ikään kuin ateistit eivät nyt saisi elää omassa uskomattomuudessaan.
Ikään kuin islam olisi rauhan uskonto.
Ikään kuin rauhan uskonto ajaisi muslimit pakolaisiksi Eurooppaan!
Ikään kuin totuus yritettäisiin muuttaa kaikella valheen voimalla.
Mistä niin pölvästin ateistin löytää, joka panee korvat tukkoon päivittäisten uutislähetysten ajaksi kun puhutaan muslimeista ja heidän julmuuksistaan ihmiskuntaa kohtaan. Omaa kansaansakin ajavat kuin karjaa pakenemaan henkensä uhalla.
Kuunnellaanpas klo 19uutiset, että missä muslimit ovat nyt raivonneet.
Ei ne muslimit uskonnon juttujen takia tänne muuta??? Vaan sodan takia esim. Kuten palestiinasta pakenee porukkaa kun juutalainen laiton valtio tuhoaa koteja Kansainvälisen oikeuden vastaisesti(voit tutkia netistä mitä tarkoittaa jos ei ole tuttu juttu).
Hamas, fatah ja kaikki muutkin islamistit ja isisit ovat kuin hyena laumat levittäytyneet ympäri maailmaa.
Islamin uskonnon diktatuuri kaikilla elämän aloilla näyttää olevan pahasta. On vain niin että ihmiset eivät suostu kaikkeen sillä vapaus on Islamisteilla myös mielessä.
Eikö isis, fatah, hizzbollah, muslimiveljeskunta, talibanit ym. muslimiliigat Bin ladenin seuraajineen olekaan vapaita?
Millaista vapautta he kansalleen ajavat hirmuteoillaan, että kansa pakenee kristittyjen maihin, Eurooppaan.
Vapautta ei ole iloman vastuuta.
Kuka on siis vastuussa pakolaisista?