Ay jäsenyys, vajakin merkki

Ay uskovaisuus on nykyään vain merkki heikkomielisyydestä. Katsomme niitä samalla myötätunnolla kuin vammautuneita eläimiä. Ei mitään toivoa parantua.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

se on pahempi sairaus kuin homous.

Äänestä
  • Ei uskoisi että työnantajan edustajat provoilee tälläkin palstalla. Tulee teille itku vielä kun optiot perutaan ja duunari päättää siitä pyöriikö pyörät vai ei. Saatana.

    Äänestä

  • irea4w kirjoitti:

    Ei uskoisi että työnantajan edustajat provoilee tälläkin palstalla. Tulee teille itku vielä kun optiot perutaan ja duunari päättää siitä pyöriikö pyörät vai ei. Saatana.

    optiot tulevat aina, mutta potkuja voi siitä huolimatta antaa näille liiton runkkareille.

    Äänestä

Liittojen henkilökunta kusettaa vajakkijäseniään surutta. Varmaan mukava huijata vähälahjaisia.

Äänestä
  • Mukavaa se on niitä huijata ja vieläpä hyvin onnistuukin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Säälittävää kirjoitti:

Ay uskovaisuus on nykyään vain merkki heikkomielisyydestä. Katsomme niitä samalla myötätunnolla kuin vammautuneita eläimiä. Ei mitään toivoa parantua.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu