Uus-suomalaisia kultakulleja

https://www.youtube.com/watch?v=u8sMymPxtvk

Tulevia tai ehkä jo nykyisiä varhaiseläkeläisiä. Linnakundeja.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi voi kun persu-ukkoa kiehtoo muiden ukkojen kulkuset.....homppeliii

Äänestä

Jaahas jaahas...

Aina heikompien kimpussa... Ja sitten vielä jengillä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mohammed kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?v=u8sMymPxtvk

Tulevia tai ehkä jo nykyisiä varhaiseläkeläisiä. Linnakundeja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu