Syksy ja miehet

miriam_80

Taas tulee pimenevät illat ja miehen kaipuu... Nyt kannattaa kokeilla muualta kuin ravintoloista. Miestä kiinnostaa aamusta naiset paljonkin, ja siksi itse olen aamuisin lähtenyt salille. Ne jotka ei vedä overeitä iltaisin, liikkuvat aamuisin. Ne joilla ei ole perhettä jne. lähtevät aamuisin salille. Sama homma on huomattavissa viikonloppuna keskellä päivää lounaspaikoissa lauantaisin. Yksinäisiä miehiä suorastaan vilisee helpon ruoan perässä. Sen jälkeen ne katoavat, ei ole missään.

3

117

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 1221345

      En käy baarissa mutta silti liikun työssä aamusta iltaan !, joten ei ole tarvetta käydä kuntosalilla "yksinään" , silti pitää katsella "teitä" "naisia" muualla ja ihailla "ajatuksin/silmin" kun juttelen "naisten" kanssanne. EN varsinaisesti metsästä "teitä" naisia,vaan juttelen ja seuraan tilanteita.
      Silti kaipaan naisen seuraa pimeneviin iltoihin,mutta ei muuttopakkoa ole ,ainakaan "heti" koska on pettymyksiä tullut muutama ja näin ollen olen varovainen suhdetta luodessa. Monelle "naiset" on välimatkat myös esteenä suhteen aloittamiseksi?? Miksi?? ,mutta ei ole ensimmäinen kerta kun on suhde loppunut ko.selitys tullut esille.

    • dsadsadad

      Useimmat lähtee aamulla töihin ja menee vasta töiden jälkeen salille.

      • kohdataannainen

        tämä saa taas yhden miehen lisää eli mut liikkumaaan aamuisin, en torvella öisin...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      363
      2842
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      65
      2286
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1959
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      66
      1592
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1542
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      69
      1159
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1019
    8. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      264
      955
    9. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      8
      942
    10. Milloin olet nähnyt hänet viimeksi?

      Missä??
      Ikävä
      39
      821
    Aihe