Löytäneensä vihdoinkin kunnollisen naisen jolle voisi tehdä edes jonkinsortin aloitteen niin eiköhän pian paljastu totuus että silläkin naisella on jo joku mies joka sitä nussii ja sitten ei enää viitsi mitään yrittää.
Aina kun luulee
Ujoatm26v
6<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Eikä ne naiset varmaan muutenkaan kiinnostuisi kaltaisestani kiltistä ja kunnollisesta miehestä.
Nainen ei olekaan kunnollinen kun hänellä onkin suhde. Ja tietty se NUSSIMINEN sua riepoo. Vain sun kanssa nainen olisi NUSSINUT kunniallisesti.
Taisi jälleen kerran kunnollinen nainen löytää kunnollisen miehen. Kaikkea hyvää heille toivotetaan eikö vaan?
Mieti oletko kiltti ja kunnollinen ajatuksiltasi.
Olen minä kiltti ja kunnollinen mutta ei naiset sellaisia huoli.
Kiltti ja kunnollinen ei halua naisia vai on ilahtunut, kun ihastus jo saakin mulkkua, eikä tarvitse kilttiä ja kunnollista? Vai kiltti ja kunnollinen iskee jonkun toisen nussittavana olevan naisen?
Ennen kuin hänet tuomitset, huomaat kai, että myöskin eri sukupuolet voivat olla myös ihan kavereita? Ei aina tarvitse ajatella pahinta vaihtoehtoa..
No ainakin tässä tapauksessa he kyllä ovat ihan avoliitossa ellei se sitten ole kulissi avoliitto.