Ei vittu mitä porukkaa

Tuossa ensitreffit alttarilla ohjelmassa. Ainakin nuo pari miestä on ihan urpoja ensivaikutelman perusteella. Tuollaiset ketaleet pääsee naimisiin ja minä en saatana saa koskaan tavata naisia.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ihan OIKEESTI kilteiltä ja kunnollisilta ne vaikutti. Ja mikset sä "saa koskaan" tavata naista? Sen kun tapaat saatana. Ai niin. Sulta puuttuu rohkeus.

Äänestä

Naiset oli ainakin kurppaantuneita. Ihme jos sellaisen kanssa onnaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiltti-ja-kunnollinen kirjoitti:

Tuossa ensitreffit alttarilla ohjelmassa. Ainakin nuo pari miestä on ihan urpoja ensivaikutelman perusteella. Tuollaiset ketaleet pääsee naimisiin ja minä en saatana saa koskaan tavata naisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu