Minulla on pitkät ja mustat karvat käsissä ja niitä on myös runsaasti olkapäissä ja selän puolella. En selkääni tiedä miten tummien karvojen peitossa se on, enkä kyllä viitsi kenellekään kaverille näyttää ja kysyä. Olen sheivaillut niitä. Mutta ne kasvavat nopeasti takaisin ja en aina jaksa sheivailla. Voiko oikeasti käydä niin että jos aina sheivaa niin karvat kasvaa tuuheina ja mustina ja pitkinä??
Vastaukset 2
- totuustekeekipeää
Se ei pidä paikkaansa että karvat kasvaisivat tuuheampina ja pidemmiksi kun niitä leikkaa. Ole selin kokovartalopeiliin nähden ja pidä kädessäsi käsipeiliä. Käsipeilin kautta näet kyllä, onko selässäsi miten näkyvästi karvoitusta.
- jooo0
Oletko käynyt lekurissa? Normaalisti naisella ei kasva mustaa karvaa selässä. Tosin jos karvoitus on geeneissä niin eipä sille mitään voi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1861583
- 851362
- 1041058
- 48899
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40783Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..11779Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83656Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.105627Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30621Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45577