Millaisia korviksia käytätte? Mulla on kolmet korvisreiät, joissa oon yleensä pitänyt nappikorviksia, ekoissa usein myös jotaon roikkuvia, mut eilen illalla sain idean laittaa kaikkiin reikiin pienet , ns"hoitorenkaat", ja tänään kävin ostamassa kultajousesta 3paria hoitorenkaita, jotka ripustin äsken korviini, näyttää ihan sikamakeelta ainakin omasta mielestäni.
heips vaan
minttu19
1
154
Vastaukset
- mgzxc
Mulla on vain yhdet reiät per korva. Käytän yleensä melko suuria ja näyttäviä korviksia. Pienistä nappikorviksista en ole koskaan juuri välittänyt. Yleensä mun korvikset ovat hyvin koristeelliset ja niissä on kiiltäviä kiviä. Parit kultakorut mulla on kanssa, mutta ehkä pidän silti enemmän hopeanvärisistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1018043- 1075657
- 2795003
- 494943
- 763717
- 542940
- 642667
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222508Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292442- 422358