Ei tässä elämässä ole mitää muuta hyää ku pillu!!

Jos sitä vain saisi tarpeeksi usein ja se olisi tiukka (en oo pedofiili) tarkoitan kun ainakin parikymppisillä naisilla hirveen löysä pimppi että sinne mahtuisi vaikka nyrkki.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Johtuu varmaan siitä, että kävin niitä panemassa ennen sua.

Äänestä

Tiukka pillu tarkoittaa, ettei sen omistaja ole kiihottunut tai että olet pedofiili.

Äänestä
  • Olemattomalle katkaravulle ei taida löytyä mistään riittävän tiukkaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jarnopetteri kirjoitti:

Jos sitä vain saisi tarpeeksi usein ja se olisi tiukka (en oo pedofiili) tarkoitan kun ainakin parikymppisillä naisilla hirveen löysä pimppi että sinne mahtuisi vaikka nyrkki.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu