Tietääkö joku mistä Suomessa voi ostaa Spanxejä? Google ei paljon auttanut. Löyty vaan yksi paikka (Timarco) mikä myy netissä, mutta olivat liian pieniä kokoja...
Spanxit, mistä?
4
515
Vastaukset
- M-inn-i
Etsin itsekin kaikki paikat missä edes mainitaan Spanx, mutta koot ovat kaikkialla pieniä. En tiedä mihin kokoa extra small oleva tarvitsee Spanxeja...
- Prässätytmallit
Ja yleensähän ne muotoon puristavat vaatteet ovat valmiiksi oikean muotoisten päällä mainoskuvissa... kyllähän niillä saa vähän napakammamaksi itsensä, mutta pursuaa helposti jostain välistä.
- y-hym
Mutta eivätkö spanxithän nimenomaan veny ja pauku, joten ehkä pienikin koko sopisi? Ainakin monet niistä sisältävät paljon elastaania.
- Tim_Arco
Timarco on Ruotsalainen firma, millä suomenkieliset sivut ja suomessa jotain markkinointia.
Pelaa kuitenkin pääasiassa hyvin, nettikauppa ei ole aina ajantasalla eli koko loppu ja alkaa toimitus kestämään, ei muutenkaan ole nopea toimittaja.
Hinnat ei edukkaammasta päästä, koodilla w15mail10 voit kokeilla antaako alennusta (sivun alareunasta).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322299Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749506Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297490Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806325SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825970Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344976HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084630Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014386Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo872060Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k811366