Kumman naisen ottaisit näistä?

Vaalean ja elovenatyttömäisen, vai tumman ja eksoottisen?
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

https://www.google.fi/search?q=blonde beautiful woman&client=ms-android-sonymobile&biw=360&bih=289&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI2_imr7bnxwIVJHdyCh2vzgU2#tbm=isch&q=candice swanepoel &imgrc=kNVbGLIwtxzP4M:

Äänestä

https://www.google.fi/search?q=blonde beautiful woman&client=ms-android-sonymobile&biw=360&bih=289&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI2_imr7bnxwIVJHdyCh2vzgU2#tbm=isch&q=candice swanepoel &imgrc=kNVbGLIwtxzP4M:

Siinä esimerkki tumma ja vaalea

Äänestä

Kummatkin saattaa viehättää suuresti tai olla totaalisia floppeja. Katselin tänäänkin sillä silmällä sekä vaaleaa että tummaa. Voiton vei kuitenkin se sievä tyty välimaastosta joka katsoi silmiin ja hymyili, unohtui vaaleat ja tummat siinä silmänräpäyksessä.

Äänestä

Latina..

Äänestä

No ei ne kaikki vaaleat ja tummat näytä joltain alusvaatemalleilta.

Äänestä

Ei tuota valintaa nyt ihan pelkän hiusten värin perusteella tehdä. Pitäisi olla muuten hyvännäköinen ja tytön kanssa pitäisi tulla myös toimeen.
Mutta hiusten väristä: tummahiuksisille "pluspiste".

Äänestä

Aivan samantekeviä ominaisuuksia. Ulkonäössä on tärkeää vain, että se miellyttää mun silmääni, ja sitä voi tehdä noistakin vaihtoehdoista kumpikin.

Tuollaista miettii varmaankin ne, jotka etsivät panonukkea. Oikeasti tärkeät ominaisuudet ovat sitten aivan toiset.

Äänestä

Ottaisin tietenkin arjalaisen vaaleaverikön.

Äänestä

Niih, vaaleus on niin tavista Suomessa. Eksoottisia ollaan kun lähdetään etelään missä vaaleus on harvinaista. Minusta tummat eivät ole yhtään sen eksoottisimpia, tummia riittää, ei mikään harvinaisuus.

Äänestä
  • Tummuus on SUOMESSA eksoottista. Tarkoitin alun kysymyksellä että vetoaako enemmän sellanen vaalea, sinisilmäinen, luonnollisen näköinen elovena tyttö jolla on hoikka siro vartalo ja tyttömäinen siveä tyyli. Vai enemmänkin latinokauneus, olivi iho ja ruskeat silmät, näyttävä ja seksikäs tyyli, kurvikas kroppa ym.

    Äänestä

vaalee ja eloveena tollanen kelpais Sangyn lammittajaks

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kkiiiik kirjoitti:

Vaalean ja elovenatyttömäisen, vai tumman ja eksoottisen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu