heiips kaikki te jotka ootte tällä hetkel au pairina wienis!!antakaa hyviä baarien nimiä ym. jossa teiät löytää..oon ite ollu koht pari kuukautta ja en oo moneen törmänny..mut tiiän et teitä tääl on!!:)
au pairit wienis!!!!tahtoo suomi kavereita!:)
girl
3412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Missäs perheessä olet aupairina??!! Olin itse wienissä aupairina pari vuotta sitten ja oli aivan mahtava kokemus. Itse löysin kavereita perheeni kautta kun oli suomalainen äiti, niin tiesi missä muissa perheissä on tyttöjä. Tsemppiä sulle sinne!!!! Laita mailia jos tulee kymysyksiä mieleen [email protected]
on meitä täällä. minusta ainakin saa baariseuraa :). laita vaiks maili-osoittees tänne. onhan se hyvä pitää suomalaisiinkin au paireihin yhteyttä vaikka paikallisiinkin on kiva tutustua.
niin se osote on [email protected]...(omaperäinen,heh;)..mut pistä/pistäkää mailia tuleen niin tutustutaan...olis kiva saada lisää uusia tuttavuuksia:)