Darkkis on palstan tunnetuin neitsytsetä, joka ei koskaan ole saanut naista. Tämä on yleisesti tunnustettu fakta, jota darkin jokainen kajahtanut viesti vain entisestään alleviivaa (kuka sellaista kilaria autistia huolisi edes rahasta?) Silti neitsyyden voi menettää myös toisella tavalla; darkkis vaikuttaa olevan homoseksuaali, tosin pahasti kaapissa. Ehkä tämä oman seksuaalisuuden kieltäminen johtuu negatiivisistä anaaliseksikokemuksista vanhempien miesten kanssa liian nuorella iällä, se selittäisi myös darkkiksen muut mielenterveysongelmat ja kavereiden puutteen (pelkää alakavansa himoita heitä.)
Eli, darkkis ei ole ehkä neitsyt perseestä. Voiko darkkista silti sanoa neitsytsedäksi?
Eli, darkkis ei ole ehkä neitsyt perseestä. Voiko darkkista silti sanoa neitsytsedäksi?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Tuo voisi myös selittää miksi DarkFear toivoo jatkuvasti olevansa vielä nuori poikanen jolloin kaikki oli vielä viatonta ja noita pahoja asioita ei ollut tapahtunut hänelle.
Jaksaakoha kukaan homokaan katsoa tollasta ihmistä päivääkään, taitaa olla tää darkfear aika menetetty tapaus.
Menetetty tapaus on. Markkina-arvoltaan alempi HC-ATM. Kaikkein alin taso pariutumismarkkinoilla ja toistaiseksi vain DarkFear on sen ansainnut.
Mä sitä kun yritin maksaa naisille seksistä nuorempana, mutta en saanut siltikään. Sitten tajusin homoseksuaalisuuteni ruotsinlaivalla. Myöhemmin olen tajunnut että onhan tuo seksielämä tullut aloitettua aivan liian aikasin kun olen vasta 37-vuotias pojankloppi ja parhaat nuoruusvuodet vasta edessä.
Ainut mikä rakastaa darkfearia tässä maailmassa on Yusuf! ;)