Tulee kova kilpailu naisista

19v.jätkä

Mitä enemmän tänne tulee nuoria miehiä sen kovempi kilpailu on nuorista naisista. Täällä on nyt jo useamman 10 hengen ero sukupuolijakaumassa, mutta kohta on vielä isompi. Kyllä vähän jännittää.

t. 19-vuotias jätkä

21

56

    Vastaukset 21

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Stuppikulli

      Meillä tummilla on isompi.

      • vanhapiikasi

        Höpö, höpö. Musta kulli näyttää vaan isommalta.


    • vaihtamallaparani

      Mikä kilpailu? Senku meet ja valitset, on jos jonkinlaista mötkyä, siiderivalasta, jakotoosaa ja penaalin tylsintä kynää tyrkyllä. Paremman perässä joutuukin sitten vaihtamaan maisemia...

    • Ei sulla "19v.jätkä" ole mitää pelkoo eikä mahiksii minkäänlaisiin naisiin, kun olet tollainen peräkammarin poika. Äitis helemoissa elelet kunnes aika hänestä jättää, sen jälkeen oletkin valmista hoitokoti kauraa.
      Huolesi on turha ja onni suvullesi ettei se sinun kauttasi pääse jatkumaan.

      • multakäsi

        Tällaset hilajoen antit ne mädättää tämän ilmapiirin ihmisten keskuudessa totaalisesti ja kylvää pahaa oloa yleisesti. Kumma että jotkut saavat tyydytyksensä tuollaisesta ja jaksavat kuluttaa energiaansa siihen että saavat levitettyä pahaa oloa ja riitaa ihmisten keskuudessa.
        Noin kieroa ja pahantahtoista tekstiä suoltava liero on OIKEASTI henkisesti todella pahasti häiriintynyt. Mahdat olla ittees tyytyväinen ja hieroa peilin edessä ittees nokka sopivan neitimäisesti pystyssä


      • Ylös_Ulos_Ja_Lenkille
        multakäsi kirjoitti:

        Tällaset hilajoen antit ne mädättää tämän ilmapiirin ihmisten keskuudessa totaalisesti ja kylvää pahaa oloa yleisesti. Kumma että jotkut saavat tyydytyksensä tuollaisesta ja jaksavat kuluttaa energiaansa siihen että saavat levitettyä pahaa oloa ja riitaa ihmisten keskuudessa.
        Noin kieroa ja pahantahtoista tekstiä suoltava liero on OIKEASTI henkisesti todella pahasti häiriintynyt. Mahdat olla ittees tyytyväinen ja hieroa peilin edessä ittees nokka sopivan neitimäisesti pystyssä

        Ooks sie joku "suvakki", kun puolustat 19v jätkää joka pelkää maahanmuuton ja laittoman siirtolaisuuden leviämistä tänne pohjolaan?
        Mistähän sinä multakäsi ammennat energiasi täällä roikkumiseen ja toisten kirjoituksia arvostelemaan?
        Ei taida olla sullakaan kaikki henkiset johtimet ihan kohillaan ja toi Alajoen hintti on ihan söötti hemmo, turha sitä on parjata.
        Mutta ulkoilu auttaa.


      • Näinpäs
        Ylös_Ulos_Ja_Lenkille kirjoitti:

        Ooks sie joku "suvakki", kun puolustat 19v jätkää joka pelkää maahanmuuton ja laittoman siirtolaisuuden leviämistä tänne pohjolaan?
        Mistähän sinä multakäsi ammennat energiasi täällä roikkumiseen ja toisten kirjoituksia arvostelemaan?
        Ei taida olla sullakaan kaikki henkiset johtimet ihan kohillaan ja toi Alajoen hintti on ihan söötti hemmo, turha sitä on parjata.
        Mutta ulkoilu auttaa.

        Siis hetkinen...onko näköni sumentunut vai sisälukutaitoni kadonnut?! EN KYLLÄ LÖYDÄ "19 v. jätkän" kommentista SANAA PELKO,ainoastaan sanan JÄNNITTÄÄ!!! JOTEN parempi on,että "Ylös_Ulos_Ja_Lenkille todella painuu sinne pihalle ja haukkailee happea vaikkapa 2 viikkoa ensalkuun - että sitä riittäis päähänkin asti!


    • mäenusko

      en usko

    • djvcsj

      Ota itelle mies ,jos et naista saa.

    • Puuma50

      Kyllä tulee kovat ajat nuoret pojat. Meille fiksuille puumanaisille tulee ostajan markkinat.

      • mourkurnauskis

        Vai ostajan markkinat... hoh hoijaa! Tuskin saat ostajan markkinoita kun vaihtoehtona on nuori ja nätti vaaleaverikkö, vaikka mouruaisit kuin puutteessa oleva puuma ahteri paljaana vittuurian torilla...


      • Suojele

        Soo soo pojat! Muistakaa, että teilläkin voi olla vielä tyttäriä, ellei jo ole. Joskus voi vielä olla ja ellei ole, muistakaa, äiti teillä ainakin on/on ollut, siskot, mummut, tädit. Kaikki me tytöt ja pojat olemme joidenkin äitien ja isien lapsia. Siis suojelkaamme toisiamme!


      • Rautaa-rajalle

        Parahin Puuma50
        Kyllähän aina huorille töitä löytyy. mutta ette te näille nuorille pojille kelpaa.


      • uhuu

        Nyt on puuma-naisilla varaa valita


      • lateelapista

        Ei tervekätinen mies naisia tarvitse.
        TV.LATE LAPISTA


    • orvaskesä

      Panomies panee vaikka aasia. Se siitä kulttuurista.

      • mamuille

        Kyllä mie mielelläni mamuille pilluani annan.


      • suoraanPattayalta

        Aasian tyttöjä tänne mamuiksi voisi ottaakin.


      • ählämsählämläählääh
        mamuille kirjoitti:

        Kyllä mie mielelläni mamuille pilluani annan.

        Eli olet sisäistänyt suvaitsevaisuuden ja monikulttuurisuuden, ja suvaitset tulla raiskattavaksi monikulttuurisuuden nimissä?


      • mamuille
        ählämsählämläählääh kirjoitti:

        Eli olet sisäistänyt suvaitsevaisuuden ja monikulttuurisuuden, ja suvaitset tulla raiskattavaksi monikulttuurisuuden nimissä?

        Ei minua tarvi raiskata! Annan suosiolla ja monikulttuurisuuden nimissä tottakai. Haluanki että minuun sisäistetään kunnolla ja monesti monikulttuurista suvaitsevuitta :) Ja miehille tänne Aasian tyttöjä :)


    • 33344

      Hyvin asiattomasti kirjoitellaan ja ajatellaan. Mietin vaan, että kannattaako pienelle paikkakunnalle roudata satoja nuoria miehiä? Tulee erinäistä häiriökäyttäytymistä. Isoissa kaupungeissa ei tulisi juurikaan mitään muutosta. Tätä mieltä.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen nainen pahoillani, että tykkään sinusta niin paljon, että

      Haluaisin panna sua. Tuntuu vaan siltä, että olet sen suhteen ihan haluton. Ei minulle riitä pelkkä ystävyyssuhde.
      Ikävä
      87
      1248
    2. Puukotus Kajaanissa

      Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu
      Kajaani
      27
      789
    3. Liikenneonnettumuus

      Linkkari ja ruotsibiili törmäsivät linkku oli redun opetusajossa
      Ylitornio
      13
      767
    4. Mieti oikeasti

      Ollaan lähes tuntemattomia, mutta samalla on tämä erityinen vuosien tilanne takana, joka on ollut monella tapaa väärin.
      Ikävä
      37
      732
    5. Taasko sä vedit

      Suojamoodin päälle? Miehelle
      Ikävä
      90
      705
    6. kene ajoi "kolarin"?

      "Punkaharjulla Luston ja Tuppuranmäen välillä sattui tiistaina aamupäivällä liikenneonnettomuus. Poliisin mukaan Savonl
      Savonlinna
      17
      677
    7. Pahin tapa satuttaa toista

      On jättää toinen vaille mitään vastausta. Erityisen kipeää se tekee sillon jos toinen ghostaa.
      Ikävä
      78
      669
    8. Tiedoksi yhdelle naiselle

      että mies lähestyy kaikin tavoin jos on kiinnostunut! 🙋🏻‍♂️
      Ikävä
      46
      668
    9. Minulla on joskus ikävä sinua ja ajattelen sinua joskus.. edelleen

      Olin joskus niin rakastunut sinuun. Olin onnellinen, että kohdattiin ja kun vain tiesin sinun olevan olemassa. Täytit aj
      Ikävä
      27
      627
    10. Mitä söpö

      Mies mietit?
      Ikävä
      58
      618
    11. 64
      588
    12. Alkaa jotenkin nyt kuvio hahmottuu täällä

      Sellainen vaikutelma tästä alkaa tulla, että täällä on joku pieni porukka, joka tuntee toisensa tai ainakin pelaa samaan
      Ikävä
      85
      585
    13. Miten uskallan sua nähdä

      Kun vaikutat suuttuneelta :(
      Ikävä
      41
      571
    14. Jos kaivattusi on

      Varattu niin miksi et antaisi asian olla hänen suhteen. Miksi ylipäätään vielä jatkat?
      Ikävä
      47
      546
    15. Minä kyllä odotan nainen

      että sinun kanssa voisin jutella asioista ihan oikeasti.
      Ikävä
      43
      534
    16. Nainen, tässä olen kahden vaiheilla

      Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa
      Ikävä
      54
      528
    17. Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.

      Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.
      Ikävä
      129
      517
    18. Kylän tielle remonttia?

      Mitäköhän kylän tielle ruvetaan tekemään ku laitettu tuommoset töpsät muutamien suojateitten kohille?
      Hyrynsalmi
      13
      502
    19. Suloinen ja herkkä

      Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.
      Rakkaus ja rakastaminen
      31
      475
    20. Miten vuosien jälkeenkin tunteet voivat olla niin voimakkaat?

      Että pelkkä ajatus sinusta täyttää silmät kyynelistä.
      Ikävä
      27
      467
    Aihe