Sadan vuoden päästä eurooppalainen

kulttuuri on kuollut ja kuopattu, tämän aiheuttaa valtava massamuutto Afrikasta ja Lähi-idästä. Tämä on vasta pientä alkusoittoa, toivottavasti vasuritkin sen tajuavat.

Kannattaa lukea tämän tanskalaisen yhteiskuntatieteiden tohtorin, erittäin hyvä kirjoitus.

http://rahmispossu.net/2015/09/10/tunteet-ja-tulijat/
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ensimmäiseksi ihmisten täytyy lopettaa sankoin joukoin kaikki mikä helpottaa tahi auttaa vähänkään maahantunkeutumista Suomeen, siis aivan kaikki.

Äänestä
  • Ei tätä oikein nyt saada pysäytettyä, kun ollaan EU:kin.

    Äänestä

Oli hyvä tuo eka linkki. Täyttä asiaa. Samaa juttua mitä minäkin olen koittanut väittää suvakeille mutta eihän niille taliaivoille mikään järkiperuste mene lävitse.

Äänestä

Muslimien juoni koko pakolais invaasio. Tällä tavalla saavat levitettyä tuhansia uskonsotureita ympäri eurooppaa. Ja sinisilmäiset maailmanparantajat kuten senilli Juncker ei tajua mitään. Onneksi ehdin kuolla ennen muslimien nousua valtaan.

Äänestä

50 vuoden päästä täällä ei ole muutakun rauniot..koko maa on kaluttu ja järvet paskottu..menevät kun heinäsirkat ja tuhoovat kaiken länsimaisen, tajuamatta ettei niillä itsellä ole mitään tilalle...onneksi en ole näkemässä...sääli lapsia ja lapsenlapsia omia ja muiden..ei ole niille mitään muuta jättä kun ählyjen täyttämä/sotkema maa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


809080808080 kirjoitti:

kulttuuri on kuollut ja kuopattu, tämän aiheuttaa valtava massamuutto Afrikasta ja Lähi-idästä. Tämä on vasta pientä alkusoittoa, toivottavasti vasuritkin sen tajuavat.

Kannattaa lukea tämän tanskalaisen yhteiskuntatieteiden tohtorin, erittäin hyvä kirjoitus.

http://rahmispossu.net/2015/09/10/tunteet-ja-tulijat/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu