Hei majita & angel !!

Kuulumisianne taas kyselen! Näyttääkö iho paranemisen merkkejä? Itselläni yhä edelleen poistokohta punainen ja kohollakin vielä. Poistosta nyt aikaa runsas neljä kuukautta. Tatuointiväriä hiukan vielä näkyvissä, mutta näiden kuukausien aikana se on jonkin verran haalistunut.
2537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

eipä juurikaan muutoksia..vaaleampi kuin aikaisemmin tosin joissakin kohdissa on tummempia kohtia..koholla ja kutisee..joiltain osin iho on pehmeämpi kuin joissain kohdissa.. tatuointiväriä ei näy missään, se saatiin onneksi kerralla pois..välillä iho on tasaisempi mutta välillä se taas kohoaa..poistosta on aikaa 7 kkta..mutta yritän olla edelleen kärsivällinen sen paranemisen suhteen..toivottavasti odotus kannattaa..Hyvää joulua ja onnellista uutta vuotta 2005! katsotaan taas miltä näyttää hetken päästä..

Äänestä

Aikalailla sama tilanne kuin viimeksi kun kirjoitin. Iho on punertava, ei niin punainen onneksi enää kuin muutama kk sitten oli vielä. Jostain on kohollaan ja välillä se pehmenee ja tuntuu ihan "normaalilta" ja sitten taas esim. hikoillessa jostain kohtaa nousee ja kovenee. Väriä on näkyvissä hieman, mutta se ei nyt haittaa kunhan iho muuten paranisi.

Hyvää joulua teille kummallekin ja parempaa uutta vuotta :)

-m-

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sunny kirjoitti:

Kuulumisianne taas kyselen! Näyttääkö iho paranemisen merkkejä? Itselläni yhä edelleen poistokohta punainen ja kohollakin vielä. Poistosta nyt aikaa runsas neljä kuukautta. Tatuointiväriä hiukan vielä näkyvissä, mutta näiden kuukausien aikana se on jonkin verran haalistunut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu