Että eivät katsoisi lehmänpaskaa iltaisin televisiosta?Menisivät vaikka lenkille tai uimaan ,niin eivät aivotkaan turtuisi tuosta ääliömäisestä sonnasta nimeltä Salatut elämät !
Teinejä pitäisi valistaa koulussa ?
OpettajaPeeter
7124
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Etkö sinä onneton ymmärrä, että Salatut Elämät on sivistävä korkeakulttuurinen luomus, jossa kurkistetaan Helsinkiläisiin koteihin ihan oikeissa elämäntilanteissa ja paikoissa!!
Oletko sinä " HelenaO " päässyt taas salaa koneelle siellä Niuvanniemen suljetulla ,nyt imbesilli kiireesti nukkumaan ,tai sinut laitetaan taas lepositeissä pehmustettuun huoneeseen ???
Ei ne mihinkään lenkille tai uimaan mene. Istuvat tietokoneella. Sekö ei sitten turruta aivoja?
Löysät aivottomat tabletti-ääliöt saavatkin istua ja mädäntyä Salkkareineen ja tabletteineen !!!
Tabletteja otetaan vain lääkärin määräyksestä!
Huumeet pilaa Suomen nuorison!!
Huumeiden käyttäminenkin on järkevämpää ajankulua kuin salkkarit.
Salatut elämät on ohjelmista pahimpia teini-ikäisille. Siinä työnnetään homoutta oikein urakalla. Täytyy olla oikein kunnon homoja käsikirjoittajat,
Haluavat, että kaikki tietäisi, että vain homous on oikea tapa elää.
Olipa pääkirjoittaja yks ilta tv:ssä ja oli ihan homon näköinen. Ei ihme, jos se onneton länttää ohjelmaan joka toisen homon.
Alussa olikin varmasti heteroja käsikirjoittajat, koska homoutta ei ohjelmassa ollut.
Pikku pojallekkin annettiin joku aika sitten sanoja homouteen liittyen,
Jo kasvaa poika kieroon, koska salkkareissa opetetaan jo heti, miten eletään.
Salatut elämät on MTV:n huonoin ohjelma.