BREAKING: Ikäkriisi ajaa naiset epärehellisyyteen

13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Tuota noin... Luitko sinä edes koko juttua, vai pelkän otsikon vaan..? Vai etkö vain ymmärtänyt mitä siinä sanottiin?

Äänestä
  • Samaa ihmettelen.Aloittaja tais lukea vaan otsikon ja sai mielestään loistavaa palstatotuutta taas esiin,toivottavasti ei lukenut,sillä saa luetunymmärrys olla todella heikko kun ei selkeästi ymmärtänyt artikkelin sisältöä lainkaan,eikä kyseessä edes ollut mitenkään vaikea aihe.

    Äänestä

  • Katkeraa kurpparaivoa!!! Miksi yrität muuttaa mustaa valkoiseksi?

    Äänestä

  • Ex-------PUA kirjoitti:

    Katkeraa kurpparaivoa!!! Miksi yrität muuttaa mustaa valkoiseksi?

    Oletko ex..PUAA trollaava? :D Jutussa kerrottiin naisten tarpeesta korottaa ikäänsä ylöspäin.

    Äänestä

  • Ex-------PUA kirjoitti:

    Katkeraa kurpparaivoa!!! Miksi yrität muuttaa mustaa valkoiseksi?

    Oletko tosiaan noin tyhmä? Yritä nyt vielä kerran tavata toi artikkeli läpi tai pyydä jotain fiksumpaa selittämään se sulle.

    Äänestä

  • hyvinmatkit kirjoitti:

    Oletko ex..PUAA trollaava? :D Jutussa kerrottiin naisten tarpeesta korottaa ikäänsä ylöspäin.

    ExPUA:n luetunymmärtäminen on heikkoa - se on tullut esiin jo monta kertaa - mutta itsekin jo mietin, että trollaako joku, vai onko se todella noin heikkoa...

    Äänestä

Niin, siinä kerrotaan kuinka naiset mielellään pyöristävät ikäänsä ylöspäin esim. työelämässä, saadakseen uskottavuutta. Niin minäkin olen tehnyt. Kerron myös mielellään viihteellä ollessa ihmisille kuinka vanha olen, koska saan silloin suurta hämmästystä osakseni, "et voi olla, olet ainakin 10-15 vuotta nuoremman näköinen" :D

Äänestä

Kuka se täällä oikeasti raivoaa?
Vaihda puskaa pullero.

Äänestä

Koska tämä aloitus on päästetty "hautautumaan" tänne, niin se ei ilmeisesti ollut trolli, vaan ihan oikeasti expuan tekemä.

Äänestä

Up Up Up Up!!!

Äänestä

Olisi kyllä Ex-Puan tosiaan kannattanut lukea ja vaikka ta-va-ta tuo juttu läpi jollei muuten mene ymmärrykseen. Olihan noilla naisillaan tavallaan ikäkriisi mutta ei sellainen, jollaiseksi Ex-Pua luuli kun ei kiimoissaan juttua jaksanut lukea vaan linkitti heti tänne Suoleen.

Äänestä

Iltapaska tuottaa jokapäivästä paskaa pitäkseen suomalaistan huomion pois maahantunkeitíjoista ja tulevasta taloudellisesta romahduksestä.

Äänestä

Miehen markkina-arvo nousee iän myötä ja on järjetöntä väittää että naiset haluaisivat muitakin kuin yli 80-vuotiaita miehiä. Se väite jos mikä on femakkojen ikäkriisin siirtämistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ex-------PUA kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/tosielamaa/2015090220284897_ir.shtml?_ga=1.168920425.930809929.1428688084

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu