Julmaa kysyy mutta.. Mistä tietää onko mies kiinnostunut? Itelläni ongelma päällä, enkä oikein osaa asiaa kertoa. Mä aion seuraa tätä, mut mä haluun tietää onko ko. mies tosissaan.. Suoraan en kehtaa kysyä.
Vastaukset 5
- kerran-veronsa-maksanut
JOS ! Ekysyä suoraan NIIN "käänny" välittömästi ja mene katsomaan peilistä niin kauan kunnes saat vastauksen siihen "kuka" on SE pelle.
Tai sitten olet niin nuori ettet ole pettymyksiä saanut suhteen kariutumisesta ja sen seurauksena saaduista pettymyksistäsi.
Itse ole "MIES" ja tiedän mistä puhun ...
Yksinäisyyttä on ollut JO 20-vuotta.
Vaikea on suhdetta perustaa kun on petetty "naisen" syrjähypyllä. - asiapihvi
Sitä pitää kysyä suoraan mieheltä itseltään, kyllä se kertoo onko vai ei.
- isawiconqueredicame
Ei kerro suoraan, jos on epärehellisin aikein pelissä mukana ja hänellä on omasta mielestään mahdollisuus päästä naisen kanssa sänkyyn.
Jos mies on kiinnostunut, hän näyttää sen; ottaa yhteyttä, on kiva, ystävällinen jne, se on varma!
1 varma merkki on, että aina kun, näette, vaikka vain ohimennen, niin hän hymyilee kuin naantalin aurinko, ja silmät loistaa. ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va3741501Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan811029Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.91923Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä61833Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt49748Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka43735- 121715
- 60710
Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki
Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K10628- 50616
- 35614
- 51566
Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.95562- 45557
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48535- 32531
En voi kertoa meistä kenellekään
Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o33528Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain84505- 48479
- 80470