Suomi24 treffit ei toimi kunnolla

khdkkgjsh

Suomi24 sivusto on toivottoman hidas ja takkuaa koko ajan. Viestit lataa ja ei päivity. Uloskirjautuminen vie aikaa. Näyttää porukkaa siirtyvän vauhdilla Happy Pancake sivustolle, jossa samat palvet, mitkä Suomi24:lla maksaa ovat ilmaisia.

10

256

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Amatöörienpuuhastelua

      Tämän päivän uutena ominaisuutena haku palauttaa aina 0 tulosta. Loistavaa, S24!

    • Treffiman

      Ja edelleen samaa paskaa tarjolla. Aina 0 hakutulosta, eikä kukaan tee mtn! Mä ainakin vaihdan pannukakkuun:)

    • palvelustamaksava

      Kummallista kun tuohon haku vikaan ei S24 reakoida mitenkään vika treffeillä ollut jo lauantaista asti!

    • SuolestaOn

      Minä ainakin ilmoitin ylläpidolle ongelmasta jo eilen, mutta ilmeisesti ei läskiperseitä kiinnosta ja näin porukkaa siirtyy muille sivustoille. Ikävää varsinkin niiden puolesta jotka ovat ostaneet treffit plussan.

      En kyllä henk koht pidä happypancakesta kun joka helvetin asia tarkistetaan aina ylläpidossa ja siinä kestää jopa vuorokausikin että saa esim kuvan näkyviin. Tosin hyvää siellä on blokkaus-systeemi joka todellakin blokkaa tyypin.

    • ihmetyttäävaan

      Ilmeisesti viikonloppuisin ei ole mitään ylläpitoa s24trefeillä kun eivät korjaa vikaa.
      Miksiköhän muiden treffisivustoilla ei jumita eikä ole teknisiä vikoja?

    • kejueh

      Mä pidän Happy pancake sivuilla siitä, että saa kuvat sinne ja piiloon. Voi sitten näyttää jos on tarvis. Ei tarvi vaihtaa sähköpostiosoitteita.

    • madpancake

      Olin joskus kesällä tuolla happypancakessa ja huvitti kun siellä oli tasan samat naamat kuin tuolla suomi24-treffeissäkin, usein myös samalla nimimerkillä ja kuvalla, jopa sama profiiliteksti. En enää sinne mene, liikaa mainoksia jotka hidastaa ja jos laittaa adblockin niin se popup-varoitus tulee koko ajan näytölle.

      Ja joo oon huomannut saman tosta suomi24:n haussa, ei toimi ei. Vaikka pointtihan nimenomaan on ETSIÄ sopivia henkilöitä. Ja koko suomi24 nykyään ihan perseestä, aina joku katko tms.

      • miesvm_1967x

        Onhan siellä se sininen apina, kysy siltä jos vaikka lähtis treffeille :D


      • miesvm_1967x
        miesvm_1967x kirjoitti:

        Onhan siellä se sininen apina, kysy siltä jos vaikka lähtis treffeille :D

        Panaania panaania panaania poskeen, olis varmaan hyvät treffit eikä tarvis miettiä että mitä sanois kun vaan panaania panaania panaania poskeen :D

        Ja jos apina on neitiapina niin säästyis ostamasta turkkia kun se olis valmiina.

        On se vaan niin helppoa kun sen oikein hokaa :D


      • jokumiessssss

        "jos laittaa adblockin niin se popup-varoitus tulee koko ajan näytölle"
        Ei tule jos sopivalla tavalla muokkaa asetuksia adblokissa itsessään :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      83
      3739
    2. Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin

      Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss
      Ihastuminen
      107
      1802
    3. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      107
      1114
    4. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      99
      1085
    5. Mitä sä haluat?

      Kerro nyt. Sano suoraan.
      Ikävä
      60
      933
    6. Priden osallistujamäärä suuri pettymys!

      Ei lähellekään sataatuhatta, vaikka mukaan on värvätty kaikki aktivistit jopa homot katolta heittelevä islamistinen aate
      Luterilaisuus
      165
      865
    7. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      42
      846
    8. IS Viikonloppu 28.-29.6.2025

      3- merkitty Kovis Erkki Vuokilalta. Oikean reunan (kuvituksellinen) pääkuva on hauska, mutta siitä johdetun sanan merkit
      Sanaristikot
      57
      801
    9. Joku kysyy

      Missä on syy? Jossainhan se syy täytyy olla persujen kannatuksen alenemiseen. Kannatuksen alneminen ei näy pelkästään g
      Perussuomalaiset
      61
      780
    10. Kannan sinua mukanani

      Aina sydämessäni ❤️ Niin kauan kun henki pihisee ja veri virtaa suonissani, niin olet osa minua tavalla, josta olen kii
      Ikävä
      28
      745
    Aihe