Mykkäkoulu

jessica5555

Sanoin sulle että jos vieläkin kerran vaan "katoat" ja aloitat ton mykkäkoulun pitämisen niin tää oli sitten tässä, lopullisesti. Ja sä teit sen taas toistamiseen, jo kolme päivää kun ei oo mitään kuulunut etkä vaivaudu edes viesteihin vastaamaan. Pyysin anteeksi ja jos todella tykkää toisesta, ei pieni riita voi olla esteenä rakkaudelle. Mutta ehkä sä et sitten vaan rakasta tarpeeksi... Mies, mä edelleen rakastan sua mutta eiköhän se oo parempi nyt vaan unohtaa vaikka helppoa se ei tuu olemaan.

3

164

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oppeliini1

      Ja sää teet turhia uhkauksia. Toinen tietää että sun uhkauksilla ei oo mitään katetta. Ne on vain tyhjää sanojen helinää.
      Ja sää tiedät sen ittekin.
      Miks edes uhkailla?
      Tekisit sen sijaan jotain. Pelkkä " mutku mää rakastan sitä" on typerää ja täysin arvotonta. Se ei merkitse yhtikäs mitään. Teille kummallekkaan.

      Teoistaan mies/nainen tunnetaan!

      • jessica5555

        Ja täysin naurettavaa ja lapsellista on vain kadota kun tulee vähän riitaa. Tosimies haluaa selvittää asiat puhumalla, ei mököttämällä. Mutta pakko kai se on vain todeta, ettei kaikilla miehillä ole vain tarpeeksi "munaa" selvittää asioita.


    • herääsiideripissis

      Ai Timo on vaan jättänyt sut.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      124
      1496
    2. Kysely : Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan

      Ylen kysely: Juuri kukaan ei halua nykyisen hallituksen jatkavan – eivät edes halli­tus­puolueiden omat kannattajat Kes
      Hallitus
      107
      1232
    3. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      136
      1132
    4. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      55
      1091
    5. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      72
      793
    6. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      100
      766
    7. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      25
      746
    8. 34
      738
    9. Lautturin poliisipiiritys

      Mitä Lautturilla yöllä tapahtui
      Huittinen
      9
      645
    10. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      26
      629
    Aihe