Outi Koski palutettava yhdysvaltoihin

Häntä näet odottaa siellä 5:n vuoden vankilatuomio. Toivottavasti karkoituspäätös saadaan aikaan nopeasti, ettei suomesta tule oikeutta pakoilevien rikollisten paratiisia.
5352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Täällähän tunnetusti majailevat ja lomailevat maailman vaarallisimmat rikolliset ja mafiosot... Outi sopis hyvin joukkoon.

Äänestä

ei muuta.

Äänestä
  • Niiden, joilla on omia lapsia, tulee olla varuillaan Outi Kosken kaltaisten ihmisten kanssa.

    Äänestä

...

Äänestä

tämä SUOMALAISTA EI SAA LUOVUTTAA VIERAASEEN MAAHAN ILMAN HÄNEN SUOSTUMUSTAAN.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sano ei rikollisille kirjoitti:

Häntä näet odottaa siellä 5:n vuoden vankilatuomio. Toivottavasti karkoituspäätös saadaan aikaan nopeasti, ettei suomesta tule oikeutta pakoilevien rikollisten paratiisia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu