Nalli on mielenterveysongelmainen

Kääpiö. Vain 173cm eikä siksi kelpaa parisuhteeseen, mutta saa satunnaisesti pillua varatuilta kääpiönaisilta!
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

No minä olen vieläkin lyhyempi mutta ei oo elämää haitannu.

Äänestä
  • Paljonkos sitä helkalla olikaan pituutta entä elopainoa? :D

    Äänestä

kivhan se,teillä arvon miehet,,kun käy flaksi.Vai faksi..?

Äänestä

Lyhyelle naiselle kuuluu lyhy mies. Antonio Banderaskin on"kääpiö" 174cm

http://photos1.blogger.com/blogger/4325/596/1600/salma.jpg

Minä tosin olen saanut itseäni pidempiäkin naisia joskus ja olen aina voittanut yli 180cm ATM kaverini mitä tulee naisten kiinnostuksen kohteena olemiseen, eikä ole edes tarvinnut tehdä mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TämoonFakta kirjoitti:

Kääpiö. Vain 173cm eikä siksi kelpaa parisuhteeseen, mutta saa satunnaisesti pillua varatuilta kääpiönaisilta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu