Suvaitsevaisto ampuu omaan nilkkaansa!

Koettakaa nyt jo tajuta te niinsanotut suvaitsevaiset avarakatseiset päättäjät ja politiikot, että löperöllä maahanmuuttopolitiikallanne kaivatte omaa hautaanne! Jos ja kun Suomessakin alkaa tapahtua samoja asioita kuin Ruotsin Mälmossa tai jopa pahempaa (terrori-iskuja, jne), niin silloin Suomen kansan tervejärkinen enemmistö kääntyy avoimesti teitä vastaan ja te joudutte vielä syytettyjen penkille siitä, että veitte Suomen kohti rappiota.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat
  • Eikä näin tapahdu vain Suomessa, vaan monessa muussakin Euroopan maassa. Ruotsissa on ruotsindemokraattien kannatus noussut valtavasti lyhyen ajan sisällä.

    Toisen maailmansodan jälkeen Nürnbergin oikeudenkäynnissä tuomittiin natsirikollisia, kolmannen maailmansodan jälkeen suvakkirikollisia.

    Äänestä

Subject: Claim Your FREE Passive Income Website INSIDE!

Hello,

Just IN!

If you've been looking for an easy way to create a real
income stream from home then look no further than this
crazy new passive opportunity that gives you a totally
fr.e.e. mon.e.y. making website that you can use
instantly!

If you're ready to claim your no cost website...use
the link below to get started!

CLAIM YOUR WEBSITE HERE: http://www.viralwebsitecash.com/?binary

Not only do you get a no cost website, you also receive
a *f*r*ee* $25 bonus to help you get started - just for
signing up!

Claim YOUR FUTURE HERE: http://www.viralwebsitecash.com/?binary
- See more at: http://viralwebsitecash.com/ads.php#sthash.VDbRtcA2.dpuf

Äänestä
  • Aika kiltisti kansa suhtautuu tähän kaikkeen. Vähän netissä nuristaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eisinisilmä kirjoitti:

Koettakaa nyt jo tajuta te niinsanotut suvaitsevaiset avarakatseiset päättäjät ja politiikot, että löperöllä maahanmuuttopolitiikallanne kaivatte omaa hautaanne! Jos ja kun Suomessakin alkaa tapahtua samoja asioita kuin Ruotsin Mälmossa tai jopa pahempaa (terrori-iskuja, jne), niin silloin Suomen kansan tervejärkinen enemmistö kääntyy avoimesti teitä vastaan ja te joudutte vielä syytettyjen penkille siitä, että veitte Suomen kohti rappiota.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu