Tuo stupino on ihan neidin oloinen telkkarissa

Mussuttaa siellä paperilta jotain ja vasemmassa kävessä joku kumilenkillä kiinnitetty punnus., Ei luo uskottavuutta tu hyypiö kiikarit päässä.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

EU käytävien pelle ja pelipoika halusi suomeen esiintymään. Tällä miehellä ei ole valtiomies karismaa eikä tule koskaan olemaankaan vaikka kuinka on yrittänyt vakavoitua ja opetellut puhumaan kuin opettava pappi!

Äänestä

Meno on kuin jossain lastentarhassa missä tarhatäti (neiti stubido) ja tarhan johtaja (neiti saukki niinistö) nuhtelevat mediassa väärin haamuksi pukeutunutta ja lippua kantanutta pikkupoikaa. Hallituksen neidit komppaavat sitten näitä neitejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huhuu_tyhjää kirjoitti:

Mussuttaa siellä paperilta jotain ja vasemmassa kävessä joku kumilenkillä kiinnitetty punnus., Ei luo uskottavuutta tu hyypiö kiikarit päässä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu