Millaisen naisen haluatte iskeä

oliskivatietää

Miehet, millainen nainen on hyvä saalis baarista? Siis millaisia naisia lähestytte " siinä mielessä" ? Onko joitain ulkoisia tiettyjä ominaisuuksia vai tietynlainen käytös tms. ?

8

221

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mielessäni

      Siisti, ei lävistyksiä, tyylillä taviksen näköinen, katsoo silmiin.
      Sellaisia jonka uskon saavani provosoitua tekemään aloitteen.

    • Xxxxxxxxkkk

      Lolan näköinen,, eli kaunis seksikäs, hieman pyöreähkö.

    • Jaakko26v

      Ikä: 30-50 vuotta.
      Ulkonäkö: pitkät hiukset, vähän pyöreämpi vartalo ( ei haittaa jos on pömppis, sitä parempi vaan).
      Eli ihan tavallinen suomalaisnainen kelpaa kyllä erinomaisesti.

    • truth85

      18-40v. Pääasia että on kauniit - söpöt kasvot ja hoikka!! Tätä ei voi korostaa. Mielummin vaikka laiha kuin normaali - ylipainoinen. Hoikka tiukka kroppa kiihottaa seksuaalisesti 99% miehiä enemmän kuin ylipainoinen, joita liikkuu ihan liikaa baareissa. Vaikeaa se on näistä normaaleista myös tunnistaa kun farkut kiristää sen pepun pieneen läjään. Sitten se löysä takamus paljastuu kun housut otetaan pois. Yök! Halut katoaa saman tein. Se on ihan eri tökkäillä menemään takaapäin sitä pientä herkku peppua kuin hölskyvää ihrakasta.

      Naiset, mikä siinä on niin vaikeaa liikkua säännöllisesti ja katsoa mitä syötte? Laiskuus. :(

    • truth85

      Unohtui mainita, että kaatokännissä olevat ovat turn off. Samoiten meikkipossut, eli kevyt meikki on pop.

    • Ei_ronkeli

      Jos on kyse yhdenillan jutusta, minulle kelpaavat kaikki, jotka ovat hereillä.

    • komennusmiesrepa

      Hoikka, tumma ja jotenkin kauniinomainen. Jos olen kaukana ja kyseessä yhden illan ilo katson aina punapäitä. He lähtevät aina innokkaina mukaan.

    • HbcxlgighdcfvuLx

      Hoikka ja ulkomaalaisen oloinen. Iskuprosessin alussa tarjoan aina myös vaihtoehdon että maksan panon jos tyttö tarvitsee rahaa. Siten pääsee aina panolle. Ja onhan se mukavampi maksaa niin ei tarvitse laittaa mulkkua kerjuulle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      58
      5554
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      197
      3597
    3. Huono päivä

      Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja
      Ikävä
      18
      2418
    4. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      22
      2375
    5. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      9
      1208
    6. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      65
      1048
    7. Huonosti.

      Oletko kohdellut kaivattuasi huonosti? Miksi?
      Ikävä
      102
      1048
    8. Rötösherra käräjillä

      Ähtäriläisyrityksen epärehellisyys oli niin suurta, että mies yhtiön takaa oli lähellä saada ehdotonta vankeutta. Vaikeu
      Ähtäri
      18
      1022
    9. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      83
      1008
    10. Häneen rakastuminen oli sellaista

      että aina uskoi ja luotti että kyllä tästä vielä edetään jotenkin. Se olikin vain rakastuneen toiveajattelua kaikki. Ta
      Ikävä
      79
      965
    Aihe