Ei naisetkaan ole kauniita vaan taviksia ja jopa rumia ilman meikkiä.
Miksi naiset ette kelpuuta omantasoisia miehiä?
Miksi naiset ette kelpuuta omantasoisia miehiä?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mitä hyvää ruumiluksissa on. Ei ne ole ihmisiä, ei ne osaa seurustella.
Mutta rumahan sinäkin olet ja vaikka olisitkin nuorena kaunis mitä et todellakaan ole niin muutaman vuoden päästä olet ruma joka tapauksessa.
Koska keskivertonainen saa niin paljon aloitteita miehiltä, että hän tietää, että on mahdollisuus keskitasoisiin tai komeihin miehiin. Miksi siis tyytyä rumiin kun tietää että komeampiin on mahdollisuus?
ihan samasta syystä nainenkaan ei kelpuuta miehiä kuin miehet naisiakaan..
yksin kertaisesti ei kolahda en itse pysty olemaan henkilön kanssa josta puuttuu se jokin.. valitan en ole täydellinen ihminen pystyn myöntämään etten tosiaankaan tule kaikkien kanssa toimeen ja ei vaan kaikki sytytä. olisikin se niin helppoa että voisi ottaa vaan ensimmäisen vastaan tulian ja päättyisi tämä yksin eläminen.